ПРОГРАМА

ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА за месец Юли, 2019 г.

КУПИ БИЛЕТ
1.Касата на Нов Театър НДК 02/ 4263956  и  088 6501703
2. Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400
3. Online от съответните сайтове, чиито link-ове са публикувани под заглавието на всеки един от спектаклите.

1-ви  юли  Понеделник  19.30 часа / ДВЕ ЖЕНИ БЕЗ ДА СЕ БРОИ МЪЖЪТ

Фарс мюзикъл от Недялко Йорданов

Режисьор Недялко Йорданов

Музика Хайгашод Агасян

Участват Ирен Кривошиева и Роси Русева

Аранжимент и акомпанимент Жоро Стоев

Продукция ДКТ „Иван Димов” - гр.Хасково

2-ри  юли  Вторник  19.30 часа / НЕВЪЗМОЖНА ЛЮБОВ

Автор Роси Русева

Режисьор Бойко Илиев

С участието на Роси Русева, Дидо Мачев, Жоро Стоев

Музика Жоро Стоев

 

3-ти  юли  Сряда  19.30 часа ПРЕМИЕРА / ДВА БИЛЕТА ЗА ПАРИЖ

Автор Христо Христов
С участието на Робин Кафалиев, Таня Кожухарова, Атанас Бончев-Наката, Мариела Топалова, Марияна Бранкованова, Цветана Благоева, Николай Сяров, Йоана Иванова, Яцек Янков
Режисьор Робин Кафалиев
Постановка Тодор Мадолев
Сценограф Теодор Даскалов

Продукция ДТ „Антон Страшимиров” – Разград

 

 

4-ти  юли  Четвъртък  19.30 часа / ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА

от Дарио Фо и Франка Раме

Постановка Андрей Калудов

Сценография Диляна Асенова

Композитор Дони

Със специалното участие на Мая Бежанска и актьорите Пьотр Кшемински и Валентин Василев / Михаил Скуджов

Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен

 

5-ти  юли  Петък  19.30 часа / КОТКА ВЪРХУ ГОРЕЩ ЛАМАРИНЕН ПОКРИВ

Постановка  Бойко Илиев
Участват  Йоана Буковска-Давидова, Янина Кашева, Радослав Владимиров, Михаил Лазаров, Мария Панайотова, Анатолий Ставрев
Сценография и костюми  Жанета Иванова

Продукция  ДТ „Невена Коканова“ – Ямбол

 

6-ти  юли  Събота  19.30 часа / АМАДЕУС  по П. Шафър и Моцарт

Видеозапис от Премиерата на спектакъла от 2015 г. Участват Георги Кадурин, Иван Юруков, Мариус Донкин, Мариана Миланова

Адаптация и режисура Бойко Илиев

 

7-ми  юли  Неделя  19.30 часа / ПРЕГРЪДКАТА НА АНГЕЛА

Моноспектакъл на Тезджан Ферад - Джани

Автор Светлана Лажова

Режисьор Магдалена Ралчева

Композитор Маргарита Друмева
Автор на куклата Валентина Германова
Худ.костюми Ани Владимирова

 

8-ми  юли  Понеделник  19.30 часа / ПРОЦЕСЪТ  ЧИКАГО

Документален филм за създаването на мюзикъла „ЧИКАГО”

Сценарист и режисьор Бойко Илиев

9-ти  юли  Вторник  19.30 часа / ЕДИН ЖИВОТ ПЕСЕН

Документален филм за живота и творчеството на Михаил Белчев

10-ти  юли  Сряда  19.30 часа / МАЛКА НОЩНА ПРИКАЗКА

Игрален филм на Николай Акимов с участието на Тодор Колев

Продукция БНТ

 

11-ти  юли  Четвъртък  19.30 часа / МОЯТА МОЛИТВА или Любовта на Ботев
по романа на Неда Антонова - "Неговата любима"
с рок-група „Епизод” 

Симеон Ангелов – вокалВасил Бележков – китара, клавишниСимеон Христов – бас китараХристо Гьошарков – барабанисъс специалното участие на  Мариела Топалова

Музика Симеон ХристовРежисьор Бойко Илиев

 

13-ти  юли  Събота  19.30 часа / КОНЦЕРТ НА ИРИНА ВАСИЛЕВА

Авторски песни и стихове / Мелодичен бг поп

14-ти  юли  Неделя  19.30 часа / ИСУС ХРИСТОС СУПЕРЗВЕЗДА

Рок-опера от Тим Райс и Андрю Лойд Уебър

Участват солисти, балет, хор и оркестър на Национален музикален театър - видеозапис от Премиерата през 2010 г. Вход свободен.

 

15-ти  юли  Понеделник  19.30 часа / ACAPPELLA

Акапелна формация "ХорЪт" с диригент ЕВГЕНИ ГОСПОДИНОВ

 

16-ти  юли  Вторник  19.30 часа / ЗОРО

Мюзикъл от Джипси Кингс и Джон Камерън

Участват солисти, хор, балет и оркестър на Национален музикален театър - видеозапис от 2013 г.Вход свободен.

 

17-ти  юли  Сряда  19.30 часа / ЧИКАГО

Мюзикъл от Фред Еб, Джон Кандър, Боб Фос

Участват  солисти, балет, хор и оркестър на Национален музикален театър - видеозапис от 2014 г.

Вход свободен.

 

18-ти  юли  Четвъртък  19.30 часа / ФИЕСТА

Концерт - спектакъл от мюзикъли

Участват солисти, хор, балет и оркестър на Национален музикален театър - видеозапис от 2014 г.

Вход свободен.

 

19-ти  юли  Петък 19.30 часа / ЛЮБОВ И СМЪРТ В МУЛЕН РУЖ

Мюзикъл по "Дамата с камелиите"

Участват  солисти, балет, хор и оркестър на Национален музикален театър - видеозапис от 2015 г.

Вход свободен.

 

20-ти  юли  Събота  19.30 часа ПРЕМИЕРА / МЪЖЕТЕ НА ЕДИТ ПИАФ

Моноспектакъл на Мирослава Радева

Музика и музикална адаптация Александър Кипров

Либрето Мирослава Радева

 

21-ви  юли  Неделя  19.30 часа / ШОУТО ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖИ

Концерт - спектакъл от мюзикълиУчастват солисти, хор, балет и оркестър на Национален музикален театър - видеозапис от 2015 г.

Вход свободен.

27-ми  юли  Събота 19.30 часа / Sound Journey - ДРЕВНОСТ и КОСМОСЕлектронни и акустични хармонии в различни стилове.Импровизирани композиции с различни музикални инструменти и гласове в изпълнение на  Михаела Стойкова – MaicaRa, Райна Чернева – гонгове и др.

31-ви  юли  Сряда  19.30 часа ПРЕМИЕРА / ДВА БИЛЕТА ЗА ПАРИЖ

Автор Христо Христов
С участието на Робин Кафалиев, Таня Кожухарова, Атанас Бончев-Наката, Мариела Топалова, Марияна Бранкованова, Цветана Благоева, Николай Сяров, Йоана Иванова, Яцек Янков
Режисьор Робин Кафалиев
Постановка Тодор Мадолев
Сценограф Теодор Даскалов

Продукция ДТ „Антон Страшимиров” – Разград

 

ПРОГРАМА за месец Юни, 2019 г.

КУПИ БИЛЕТ
1.Касата на Нов Театър НДК 02/ 4263956  и  088 6501703
2. Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400
3. Online от съответните сайтове, чиито link-ове са публикувани под заглавието на всеки един от спектаклите.
2-ри  юни Неделя  18.00 часа  / ТАНЦУВАЩИ РИМИ

3-ти  юни Понеделник 19.30 часа  / ЩУРЧЕТО – УБИЕЦЪТ НА БОТЕВ

По романа “Неговата любима“ от  НЕДА АНТОНОВА

Моноспектакъл на ДИМИТЪР СЕЛЕНСКИ

Постановка  ГЕОРГИ КАЙЦАНОВ

Сценограф  СВЕТЛАНА УРУМОВА

Продукция  ДТ“Гео Милев“, Стара Загора

4-ти  юни  Вторник  19.30 часа  ПРЕМИЕРА / ГОЛЯМОТО ВЛИЗАНЕ 

Автор НИКОЛА МАРИНОВ

Режисьор НИКОЛАЙ АКИМОВ

Участват Йордан Карачивиев, Юлия Георгиева, Георги Грозев, Иван Рангелов, Виолета Коларова, Валентин Василев

Продукция ЧТ „ДЕЛФИН”

5-ти  юни  Сряда  19.30 часа  КОТКА ВЪРХУ ГОРЕЩ ЛАМАРИНЕН ПОКРИВ

Постановка  Бойко Илиев
Участват  Йоана Буковска-Давидова, Янина Кашева, Радослав Владимиров, Михаил Лазаров, Мария Панайотова, Анатолий Ставрев
Сценография и костюми  Жанета Иванова                                  Продукция ДТ „Невена Коканова“- гр.Ямбол

12-ти  юни  Сряда  19.30 часа  АНТИХРИСТ гостува на Фестивала в гр.Банско

АНТИХРИСТ
По Емилиян Станев
Драматизация и режисура Бойко Илиев
Актьори Елена Петрова, Веселин Калановски,
Ники Сотиров и Любомир Ковачев
Продукция Нов Театър НДК

13-ти  юни  Четвъртък  19.30 часа / МЕЛОДИЯ

Автор  Диъдри Кинахан

Постановка и муз.картина Клара Армандова

Участват Никола Мутафов, Диана Костова

Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов

Продукция VISION

15-ти  юни  Събота  19.30 часа / International Playback Theatre

На сцената за вас този път ще играят нашите специални гости Инбар Нетц от Израел и Димитри Бегиоглу от Гърция.

Васил Спасов ще ги придружи в актьорската роля, Цвета Балийска ще дирижира, а Константин Кучев ще разпръсква playback магията с импровизираната си музика.

17-ти юни  Понеделник  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ,

НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

19-ти  юни  Сряда  19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

23-ти  юни  Неделя 19.30 часа / ПРОЛУКАТА

авторско представление, концепция, сценография и режисура Цвета Балийска музика Боян Христов, Вилизар Гичев, Рада Михайлова графика Виктор Младенов

Участват Георги Власев, Маргарита Маринова, Доменика Тодорова,  Стоил Григоров,  Виктор Младенов,   Рада Михайлова, Ники – Амрита Георгиева,  Ивана Симеонова,  Яна Ангелова,  Раяна Михайлова,  Александра Ангелова , Антония Мерджанова,  Надя Зарчева,  Кристин Бумбарова,  Иван Трайчев,  Яна Качулска

24-ти  юни  Понеделник 19.30 часа ПРЕМИЕРА / С / ЗВЯРА В ЧОВЕКА

драматургия и режисура: Цвета Балийска сценография: Велина Мавродиева музика: Боян Христов хореограф: Петя Попова

Участват: Авенир Михайлов, Георги Георгиев, Емона Соколова, Ситара Славова, София Балашлъкова, Виктория Винклер, Киара Тодорова, Белослава Петрова, Никол Щериева, Мария Попова,Мира Апостолова, Мартина Занева, Мария- Елиза Бумбарова, Деница Петрова, Виктория Цветкова, Яна Грозданова, Ана Велева

25-ти  юни  Вторник 19.30 часа / СТРАСТИ ИЛИЕВИ

Автор ДИМО ДЕШЕВ

Моноспектакъл на  ИВАН РАНГЕЛОВ

Режисьор КРАСИМИР РАНГЕЛОВ

Музика МАРИЯ РАНГЕЛОВА

Худ.осветление и звук КИРИЛ КИРИЛОВ

27-ми  юни Четвъртък  19.30 часа  / ИНДЖЕ

Автор Йордан Йовков

Режисьор Симона Попова

Сценография и костюми Верджиния Додова

Музикалана среда Даниана Коева, Виктор Липовски

С участието на Емилиян Десподски, Калина Липовска, Йоана Богданова, Ралица Попова, Мартин Ромеов, Павел Петков, Людмил Димитров, Валентин Илиев, Катерина Липовска, Нелия Чалъкова, Ивет Стоименова, Йоана Попова, Никола Михайлов

Продукция Inversia

ПРОГРАМА за месец Май, 2019 г.

КУПИ БИЛЕТ
1.Касата на Нов Театър НДК 02/ 4263956  и  088 6501703
2. Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400
3. Online от съответните сайтове, чиито link-ове са публикувани под заглавието на всеки един от спектаклите.

2-ти  май  Четвъртък  19.30 часа / ВЕЧЕРЯ ЗА ГЛУПАЦИ

Автор Франсис Вебер
Режисьор Венета Атанасова

Участват Мирослав Митков, Васил Алексов, Иван Гърков, Виктор Георгиев, Илияна Ламбрева, Мария Димитрова, Явор Кондов

Продукция  ТС IUVENES

 

4-ти  май  Събота  19.30 часа / ЦИГАНСКИ КОЛЕЛА

Автори  Здрава Каменова и Калин Ангелов
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Акордеонист  Мартин Любенов

Режисьор  Калин Ангелов
Художник  Ирина Василева
Консултант  акад. Христо Кючуков
Продуцентска компания „Райза Вилм Прадакшънс“

 

8-ми  май  Сряда  19.30 часа / МЕЛОДИЯ

Автор  Диъдри Кинахан

Постановка и муз.картина Клара Армандова

Участват Никола Мутафов, Диана Костова

Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов

Продукция VISION

 

9-ти  май  Четвъртък  19.30 часа / ОЧИТЕ НА ХОРАТА

Режисьор и сценограф Цвета Балийска

Редактор Братан Братанов
Хореография Цветина Матова

Авторска музика Сезер Сами

Участват Доменика Тодорова, Сезер Сами, Габриела Цойнска, Маргарита Маринова, Стоил Григоров, Георги Власев, Кристин Бумбарова, Аля Ангелова, Емма Петрова, Яна Ангелова, Теодор Ненов, Надя Зарчева

 

10-ти  май  Петък  19.30 часа / ДОН ЖУАН

Автор Жан-Батист Молиер

Режисьор Венета Атанасова

Участват Виктор Георгиев, Явор Кондов, Вяра Фотева, Илона Мишева, Марк Томов, Магдалена Танева, Павел Младенов, Мария Христова, Димитър Манолов

Продукция  ТС IUVENES

 

13-ти  май  Понеделник 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

14-ти  май  Вторник 19.30 часа / СТРАСТИ ИЛИЕВИ

Автор ДИМО ДЕШЕВ

Моноспектакъл на  ИВАН РАНГЕЛОВ

Режисьор КРАСИМИР РАНГЕЛОВ

Музика МАРИЯ РАНГЕЛОВА

Худ.осветление и звук КИРИЛ КИРИЛОВ

 

16-ти  май  Четвъртък  19.30 часа ПРЕМИЕРА / КОТКА ВЪРХУ ГОРЕЩ ЛАМАРИНЕН ПОКРИВ

Постановка  Бойко Илиев
Участват  Йоана Буковска-Давидова, Янина Кашева, Радослав Владимиров, Михаил Лазаров, Мария Панайотова, Анатолий Ставрев
Сценография и костюми  Жанета Иванова                                  Продукция ДТ „Невена Коканова“- гр.Ямбол

 

17-ти  май  Петък  14.00 часа / ЦАР ДРОЗДОБРАД

Автор Братя Грим

Режисьор Ирослав Петков

Александра Илиева, Ивайло Енев

Сценограф Свила Величкова

Музика Светлин Петков

Времетраене 50 мин.

Възраст 6+

 

20-ти  май  Понеделник  19.30 часа / БЪРКОТИЯ

Режисьор Наталия Станкович

Композитор Милица Илич

Водещ Юлия Коларова

Хореограф Асен Наков

 

21-ви  май  Вторник 19.30 часа / КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ

Автор  МАРИ ДЖОУНС

Режисьор  ВЕНЦИСЛАВ АСЕНОВ

Участват  АЛЕКСАНДЪР ХАДЖИАНГЕЛОВ, ЮЛИЯН ПЕТРОВ

Сценография  и костюми РОСИЦА ГРЪНЧАРОВА

Музика  ПАВЕЛ ВАСЕВ

Продукция  Сдружение „Арт перспектива“

 

22-ри  май  Сряда  19.30 часа / МЕЛОДИЯ

Автор  Диъдри Кинахан

Постановка и муз.картина Клара Армандова

Участват Никола Мутафов, Диана Костова

Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов

Продукция VISION

 

23-ти  май Четвъртък 19.30 часа / МАЛДОРОР

Моноспектакъл на ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ по „Песните на Малдорор” от Лотреамон

Режисьор Ани Васева

Теория Боян Манчев

Продукция Метеор

 

25-ти  май  Събота  19.30 часа / ЛАЛУГЕР

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  НИКОЛАЙ УРУМОВ

Постановка  ЮРИЙ ДАЧЕВ

 

27-ми  май  Понеделник  19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

29-ти  май  Сряда  18.00 часа / „30 години от създаването на Театър „Диалог“ и раждането на НОВ ТЕАТЪР НДК“

29-ти  май  Сряда  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ,

НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

31-ви  май  Петък  11.00 часа /  АМА ЧЕ КРОКОДИЛ

Автор Панчо Панчев – Дядо Пънч

Режисьор Мария Банова

Композитор Димо Стоянов

Участват Панайот Добрев – Понко, Соня Ботева / Емилия Копчева, Димитър Николов / Наталия Василева, Михаела Андонова, Мария Димитрова

Продукция Държавен куклен театър – гр.Пловдив

 

ПРОГРАМА за месец Април, 2019 г.

КУПИ БИЛЕТ
1.Касата на Нов Театър НДК 02/ 4263956  и  088 6501703
2. Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400
3. Online от съответните сайтове, чиито link-ове са публикувани под заглавието на всеки един от спектаклите.

 

3-ти  април  Сряда  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ,

НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

4-ти  април  Четвъртък 19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ

По романа на ЛИВ УЛМАН  „Промяна”

Идея, драматизация и изпълнение  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Продукция  “Организация за съвременно изкуство и култура – 36 маймуни”

 

5-ти  април Петък  19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ

По романа на ЛИВ УЛМАН  „Промяна”

Идея, драматизация и изпълнение  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Продукция  “Организация за съвременно изкуство и култура – 36 маймуни”

 

8-ми  април Понеделеник  18.00 часа / БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОНЦЕРТ, организиран от ученици и студенти – доброволци на Младежка фондация „Арете“

 

9-ти  април Вторник  19.30 часа / ДОН ЖУАН

Автор Жан-Батист Молиер

Режисьор Венета Атанасова

Участват Виктор Георгиев, Явор Кондов, Вяра Фотева, Илона Мишева, Марк Томов, Магдалена Танева, Павел Младенов, Мария Христова, Димитър Манолов

Продукция  ТС IUVENES

 

10-ти  април  Сряда  19.30 часа / НЕВЪЗМОЖНА ЛЮБОВ

Автор РОСИ РУСЕВА

Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ

С участието на РОСИ РУСЕВА, ДИДО МАЧЕВ, ЖОРО СТОЕВ

Музика ЖОРО СТОЕВ

 

11-ти  април Четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

12-ти  април  Петък  19.30 часа / МЕЛОДИЯ

Автор  ДИЪДРИ КИНАХАН

Постановка и муз.картина КЛАРА АРМАНДОВА

Участват НИКОЛА МУТАФОВ, ДИАНА КОСТОВА

Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов

Продукция VISION

 

15-ти  април  Понеделник 19.00 часа / БОЖАН, ПЕТЪР и ПАВЕЛ

По  “Гераците” на Елин Пелин

Режисьор  Снежина Петрова

Участват  Богомила Николова, Георги Трайков, Златина Никифорова, Катя Йочева, Ленко  Гурков, Нина Суванджиева, Слава Георгиева, Петър Стойчев, Силвия Чобанова, Тодор Беров, Явор Костов

Сценография  и костюми Надя Василева-Ковачовска

Музика  Гергана Димитрова

Продукция ДТ “Ловеч”

 

16-ти  април  Вторник 19.30 часа / ВЕЧЕРЯ ЗА ГЛУПАЦИ

Автор Франсис Вебер
Режисьор Венета Атанасова

Участват Мирослав Митков, Васил Алексов, Иван Гърков, Виктор Георгиев, Илияна Ламбрева, Мария Димитрова, Явор Кондов

Продукция  ТС IUVENES

 

17-ти  април Сряда 19.30 часа / КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ

Автор  МАРИ ДЖОУНС

Режисьор  ВЕНЦИСЛАВ АСЕНОВ

Участват  АЛЕКСАНДЪР ХАДЖИАНГЕЛОВ, ЮЛИЯН ПЕТРОВ

Сценография  и костюми РОСИЦА ГРЪНЧАРОВА

Музика  ПАВЕЛ ВАСЕВ

Продукция  Сдружение „Арт перспектива“

 

18-ти  април  Четвъртък  19.30 часа / ПОСЛЕДНА РАДОСТ

poster-posledna-radost-3.cdr

По разкази на ЙОРДАН ЙОВКОВ

Моноспектакъл на МИЛЕН ДИМИТРОВ

 

19-ти април  Петък  14.00 часа / ЕДИН ВЪЛШЕБЕН ДЕН

Автор МИХАИЛ СУПОНИН

Постановка КАТЕРИНА ИЛКОВА

Сценография ЕЛЕНА ЦОНКОВА

Музика ПАВЕЛ ВАСЕВ

Участват НАТАЛИЯ ЛЕЧЕВА, ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ / ИГНАТ ИГНАТОВ

 

19-ти  април Петък 19.30 часа / МАЛДОРОР 

Моноспектакъл на ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ по „Песните на Малдорор” от Лотреамон

Режисьор Ани Васева

Теория Боян Манчев

Продукция Метеор

 

22-ри  април  Понеделник  19.30 часа  / МЕЛОДИЯ

Автор  ДИЪДРИ КИНАХАН

Постановка и муз.картина КЛАРА АРМАНДОВА

Участват НИКОЛА МУТАФОВ, ДИАНА КОСТОВА

Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов

Продукция VISION

 

23-ти  април  Вторник  19.30 часа  / ЩУРЧЕТО – УБИЕЦЪТ НА БОТЕВ

По романа “Неговата любима“ от  НЕДА АНТОНОВА

Моноспектакъл на ДИМИТЪР СЕЛЕНСКИ

Постановка  ГЕОРГИ КАЙЦАНОВ

Сценограф  СВЕТЛАНА УРУМОВА

Продукция  ДТ“Гео Милев“, Стара Загора

 

24-ти  април  Сряда  19.30 часа / ДОМ ЗА ОВЦЕ И СЪНИЩА

Режисура ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Автор и изпълнител ЗДРАВА КАМЕНОВА

Музика на живо Павел Терзийски

Видео на живо Никола Налбантов

Продуценти Европейската мрежа „Undernational Affairs”, ДКД „Червената къща“, „Максим Горки“ театър (Берлин), Ноймаркт театър (Цюрих)

 

25-ти  април  Четвъртък  19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

ПРОГРАМА за месец Март, 2019 г.

КУПИ БИЛЕТ
1.Касата на Нов Театър НДК 02/ 4263956  и  088 6501703
2. Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400
3. Online от съответните сайтове, чиито link-ове са публикувани под заглавието на всеки един от спектаклите.

1-ви  Март Петък  18.30 часа / 90 ГОДИНИ

от рождението на ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)

4-ти  Март  Понеделник 19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ

По романа на ЛИВ УЛМАН  „Промяна”

Идея, драматизация и изпълнение  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Продукция  “Организация за съвременно изкуство и култура – 36 маймуни”

5-ти  Март Вторник  19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ

По романа на ЛИВ УЛМАН  „Промяна”

Идея, драматизация и изпълнение  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Продукция  “Организация за съвременно изкуство и култура – 36 маймуни”

6-ти  Март  Сряда  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ,

НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

7-ми  Март Четвъртък  19.30 часа / СТРАСТИ ИЛИЕВИ

Автор ДИМО ДЕШЕВ

Моноспектакъл на  ИВАН РАНГЕЛОВ

Режисьор КРАСИМИР РАНГЕЛОВ

Музика МАРИЯ РАНГЕЛОВА

Худ.осветление и звук КИРИЛ КИРИЛОВ

8-ми  Март Петък  19.30 часа / A CAPPELLA

Акапелна формация „ХорЪт“ с диригент ЕВГЕНИ ГОСПОДИНОВ

11-ти  Март  Понеделник  19.30 часа  ПРЕМИЕРА / МЕЛОДИЯ

Автор  ДИЪДРИ КИНАХАН

Постановка и муз.картина КЛАРА АРМАНДОВА

Участват НИКОЛА МУТАФОВ, ДИАНА КОСТОВА

Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов

Продукция VISION

13-ти  Март  Сряда  19.30 часа / ЕЛАДА ПИНЬО И ВРЕМЕТО

Моноспектакъл на ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА
По едноименния роман на КЕРАНА АНГЕЛОВА
Музика  НИКОЛАЙ ИВАНОВ
Режисьор  ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА

Продукция  Малко Театро, гр.Будапеща, Унгария

14-ти  Март  Четвъртък  19.30 часа / НЕВЪЗМОЖНА ЛЮБОВ

Автор РОСИ РУСЕВА

Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ

С участието на РОСИ РУСЕВА, ДИДО МАЧЕВ, ЖОРО СТОЕВ

Музика ЖОРО СТОЕВ

15-ти  Март Петък 19.00 часа ПРЕМИЕРА / ПОТЪВАНЕ

Автор Мария Миради

Участват МАРИЯ МИРДИ, БОРИС ХАДЖИЙСКИ
Режисьор ПЕТЪР ПЕТРОВ – Пепе
Сценография Мария Миради

Хореография Гергана Колева
Музика Васил Неофитов и Hipnotik ink
Мултимедия Стойо Петков
Продукция МИРАДИ АРТ

19-ти  Март  Вторник  14.00 часа / КОПЧЕ ЗА СЪН

По  ВАЛЕРИ ПЕТРОВ

Сценична адаптация и постановка ЗЛАТИ ЗЛАТЕВ

Сценография Анна Игнатова  Музика Владимир Джамбазов

Продукция ДКТ „Сливен”

19-ти  Март Вторник 19.30 часа / КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ

Автор  МАРИ ДЖОУНС

Режисьор  ВЕНЦИСЛАВ АСЕНОВ

Участват  АЛЕКСАНДЪР ХАДЖИАНГЕЛОВ, ЮЛИЯН ПЕТРОВ

Сценография  и костюми РОСИЦА ГРЪНЧАРОВА

Музика  ПАВЕЛ ВАСЕВ

Продукция  Сдружение „Арт перспектива“

 

20-ти  Март  Сряда  14.00 часа / КОПЧЕ ЗА СЪН

По  ВАЛЕРИ ПЕТРОВ

Сценична адаптация и постановка ЗЛАТИ ЗЛАТЕВ

Сценография Анна Игнатова

Музика Владимир Джамбазов

Продукция ДКТ „Сливен”

 

20-ти  Март Сряда  19.30 часа / МАЛДОРОР

Моноспектакъл на ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ по „Песните на Малдорор” от Лотреамон

Режисьор Ани Васева

Теория Боян Манчев

Продукция Метеор

 

 

22-ри  Март  Петък  19.30 часа / АЛАМИНУТ на живо

Сценарен екип Робин Кафалиев и Христо Христов

Участват РОБИН КАФАЛИЕВ, ТАНЯ КОЖУХАРОВА, АТАНАС БОНЧЕВ – Наката, Иван Иванов, Росица Кехайова и Яцек Янков  Сценография Теодор Даскалов

 

25-ти  Март  Понеделник  19.30 часа / ДОМ ЗА ОВЦЕ И СЪНИЩА

Режисура ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Автор и изпълнител ЗДРАВА КАМЕНОВА

Музика на живо Павел Терзийски

Видео на живо Никола Налбантов

Продуценти Европейската мрежа „Undernational Affairs”, ДКД „Червената къща“, „Максим Горки“ театър (Берлин), Ноймаркт театър (Цюрих)

26-ти  Март  Вторник  19.30 часа  / МЕЛОДИЯ

Автор  ДИЪДРИ КИНАХАН

Постановка и муз.картина КЛАРА АРМАНДОВА

Участват НИКОЛА МУТАФОВ, ДИАНА КОСТОВА

Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов

Продукция VISION

27-ми  Март  Сряда  19.30 часа / НЕВЪЗМОЖНА ЛЮБОВ

Автор РОСИ РУСЕВА

Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ

С участието на РОСИ РУСЕВА, ДИДО МАЧЕВ, ЖОРО СТОЕВ

Музика ЖОРО СТОЕВ

28-ми  Март Четвъртък 20.00 часа / 8.15 НА ОРЛОВ

По  УДИ АЛЪН

Режисьор  ГЕОРГИ ГРОЗЕВ

Участват  ПЕТЯ ЛЮБОМИРОВА, МАРТИН ВЪЛЧЕВ, КАЛОЯН ЯНЕВ

Продукция Творческа къща „Grozevarde

ПРОГРАМА за месец Февруари, 2019 г.

Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър НДК са от 19.30 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа. Билети на КАСА в деня на представлението 02/4263956 и online http://www.theater.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0/?vs_tid=13720
Билетен център НДК
КУПИ БИЛЕТ
1.Касата на Нов Театър НДК 02/4263956 и 0886501703
и online на адрес:
2. Билетен център НДК
02/9166300 и 02/9166400
3. Online от съответните сайтове, чиито link-ове са публикувани под заглавието на всеки един от спектаклите.

5-ти  Февруари Вторник 19.30 часа / АЛАМИНУТ на живо

Сценарен екип Робин Кафалиев и Христо Христов

Участват Робин Кафалиев, Таня Кожухарова, Атанас Бончев – Наката, Иван Иванов, Росица Кехайова и Яцек Янков http://theatre.art.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE_4954_160_20Сценография Теодор Даскалов

http://tickets.ndk.bg/npc_ws_pg_previewhall.php?eid=4795&hid=92&hin=1&manual=1

7-ми Февруари Четвъртък 19.30 часа / АНТИХРИСТ
По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ https://tickets.ndk.bg/npc_ws_pg_previewhall.php?eid=4907&hid=92&hin=1&manual=1
 
11-ти Февруари Понеделник 20.00 часа / 8.15 НА ОРЛОВ
По УДИ АЛЪН
Режисьор ГЕОРГИ ГРОЗЕВ
Участват ПЕТЯ ЛЮБОМИРОВА, МАРТИН ВЪЛЧЕВ, КАЛОЯН ЯНЕВ
Продукция Творческа къща „Grozevarde“
12-ти Февруари Вторник 19.30 часа / ЛАЛУГЕР
Моноспектакъл на НИКОЛАЙ УРУМОВ
Постановка ЮРИЙ ДАЧЕВ
13-ти Февруари Сряда 19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ
По романа на ЛИВ УЛМАН „Промяна”
Идея, драматизация и изпълнение ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА
Режисура ГЕРГАНА ДИМИТРОВА
http://theatre.art.bg/kupi-bilet.php?p=55030&id=5020&theatre=160&city=20
Продукция „Организация за съвременно изкуство и култура – 36 маймуни“ под патронажа на Н.Пр. Луиз Бергхолм, посланик на Кралство Швеция с подкрепата на Министерство на културата
 
14-ти Февруари Четвъртък 19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ
По романа на ЛИВ УЛМАН „Промяна”
Идея, драматизация и изпълнение ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА
Режисура ГЕРГАНА ДИМИТРОВА
http://theatre.art.bg/kupi-bilet.php?p=55031&id=5020&theatre=160&city=20
Продукция „Организация за съвременно изкуство и култура – 36 маймуни“ под патронажа на Н.Пр. Луиз Бергхолм, посланик на Кралство Швеция с подкрепата на Министерство на културата

 

15-ти  Февруари  Петък  19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

http://ndk.bg/event/poruchik-bents-5897-1

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

http://theatre.art.bg/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BA-%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D1%86_4313_160_20

https://epaygo.bg/2687061859

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

20-ти Февруари Сряда 19.30 часа / НЕВЪЗМОЖНА ЛЮБОВ
Автор РОСИ РУСЕВА
С участието на РОСИ РУСЕВА, ДИДО МАЧЕВ, ЖОРО СТОЕВ
 
22-ри Февруари Петък 19.30 часа / КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ
Автор МАРИ ДЖОУНС
Режисьор ВЕНЦИСЛАВ АСЕНОВ
Участват АЛЕКСАНДЪР ХАДЖИАНГЕЛОВ, ЮЛИЯН ПЕТРОВ
Сценография и костюми РОСИЦА ГРЪНЧАРОВА
Музика ПАВЕЛ ВАСЕВ
Продукция Сдружение „Арт перспектива“

26-ти  Януари  Вторник  19.30 часа / ДОМ ЗА ОВЦЕ И СЪНИЩА

http://ndk.bg/event/dom-za-ovtse-i-sanishta-7261-1

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Автор и изпълнител ЗДРАВА КАМЕНОВА

Музика на живо Павел Терзийски

Видео на живо Никола Налбантов

Продуценти Европейската мрежа „Undernational Affairs”, ДКД „Червената къща“, „Максим Горки“ театър (Берлин), Ноймаркт театър (Цюрих)

https://epaygo.bg/0292883956

 
27-ми Февруари Сряда 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Продукция ПК “Вагабонти”
 
28-ми Февруари Четвъртък 19.30 часа Предпремиера / МЕЛОДИЯ
Автор ДИЪДРИ КИНАХАН
Постановка и муз.картина КЛАРА АРМАНДОВА
Участват НИКОЛА МУТАФОВ, ДИАНА КОСТОВА
Костюмография и мултимедия Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов
ЗАПОВЯДАЙТЕ и ДОБРЕ ДОШЛИ!

ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА ЯНУАРИ

ФЕСТИВАЛ НА БЪЛГАРСКАТА ДРАМАТУРГИЯ – ЯНУАРИ

Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър НДК са от 19.30 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.
Билети на КАСА в деня на представлението  02/4263956 и Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400

9-ти  Януари  Сряда  19.30 часа  ПРЕДПРЕМИЕРА / ПРОМЕНЯНЕ

По романа на ЛИВ УЛМАН  „Промяна”

Идея, драматизация и изпълнение  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Продукция  „Организация за съвременно алтернативно изкуство и култура – 36 маймуни“

под патронажа на  Н.Пр. Луиз Бергхолм, посланик на Кралство Швеция и с подкрепата на Министерство на културата

10-ти  Януари  Четвъртък  19.30 часа  ПРЕДПРЕМИЕРА / ПРОМЕНЯНЕ

По романа на ЛИВ УЛМАН  „Промяна”

Идея, драматизация и изпълнение  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Продукция  „Организация за съвременно алтернативно изкуство и култура – 36 маймуни“

под патронажа на  Н.Пр. Луиз Бергхолм, посланик на Кралство Швеция и с подкрепата на Министерство на културата

ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛ НА БЪЛГАРСКАТА ДРАМАТУРГИЯ – ЯНУАРИ

11-ти  Януари  Петък  19.30 часа ПРЕМИЕРА / ПИКЛЬОТО

Моноспектакъл на КИРИЛ МИХОВ

Автор КАЛИН ИЛИЕВ

Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

12-ти  Януари  Събота  19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

14-ти  Януари  Понеделник  19.30 часа / В ЧАСА НА СИНЯТА МЪГЛА

По писмата на  ПЕЙО ЯВОРОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Участват  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ИВАН РАДОЕВ, МАРИЕЛА ТОПАЛОВА

 

15-ти  Януари  Вторник  19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

16-ти  Януари  Сряда  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

17-ти  Януари Четвъртък  19.30 часа / СТРАСТИ ИЛИЕВИ

Автор ДИМО ДЕШЕВ

Моноспектакъл на  ИВАН РАНГЕЛОВ

Режисьор КРАСИМИР РАНГЕЛОВ

Сценография и костюми ЦЕЦКА ИВАЙЛОВА

 

18-ти  Януари  Петък  19.00 часа / КОЛЕДНА МАГИЯ

Режисура  ХРИСТИНА АНГЕЛОВА

Участват артисти от Театрална школа „АРТИСИМИ“

 

21-ви  Януари  Понеделник 11.00 часа / КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРЪТ

Спектакъл за деца

Продукция ДКТ Сливен

 

21-ви  Януари  Понеделник 19.30 часа / ЦЪФНАЛИ ОЧИ

по романа на РАДОСТИНА АНГЕЛОВА – „Виенски апартамент“

Режисура ИЩВАН НАГИ и ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА

Актьори Мария Джойкева, Никол Николова, Никол Султанова, Цветелина Николова

Музика Атила Шимон

Декор и костюми Габриела Хаджикостова – Малко Театро, Унгария

Българо-унгарска продукция / ДКТ Сливен и Малко Театро, гр.Будапеща, Унгария

 

22-ри  Януари  Вторник 19.30 часа / ЛАЛУГЕР

https://www.facebook.com/events/2277653555891463/

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  НИКОЛАЙ УРУМОВ

Постановка  ЮРИЙ ДАЧЕВ

 

23-ти  Януари  Сряда  19.30 часа / ЕЛАДА ПИНЬО И ВРЕМЕТО

Моноспектакъл на Габриела Хаджикостова. По едноименния роман на Керана Ангелова. Музика – Николай Иванов ОМ. Режисьор  ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА

Продукция  Малко Театро, гр.Будапеща, Унгария

 

24-ти  Януари  Четвъртък  19.30 часа  / ЦИГУЛАРКАТА НА БОГА

Автор  СТЕФАН ЦАНЕВ

Участват ДОРОТЕЯ ТОНЧЕВА и ПЕТЪР ПЕТРОВ

Режисьор МАРТИН КИСЕЛОВ

Продукция  Театър „Любомир Кабакчиев”, гр.Казанлък

 

28-ми  Януари  Понеделник  19.30 часа  ПРЕМИЕРА / КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ

Автор  МАРИ ДЖОУНС

Режисьор  ВЕНЦИСЛАВ АСЕНОВ

Участват  АЛЕКСАНДЪР ХАДЖИАНГЕЛОВ, ЮЛИЯН ПЕТРОВ

Сценография  и костюми РОСИЦА ГРЪНЧАРОВА

Музика  ПАВЕЛ ВАСЕВ

Продукция  Сдружение „Арт перспектива“

 

29-ти  Януари  Вторник  19.30 часа / ДОМ ЗА ОВЦЕ И СЪНИЩА

Режисура  ГЕРГАНА ДИМИТРОВА

Автор и изпълнител ЗДРАВА КАМЕНОВА

Музика на живо Павел Терзийски

Видео на живо Никола Налбантов

Продуценти Европейската мрежа „Undernational Affairs”, ДКД „Червената къща“, „Максим Горки“ театър (Берлин), Ноймаркт театър (Цюрих)

 

30-ти  Януари Сряда  19.30 часа / СТРАСТИ ИЛИЕВИ

Автор ДИМО ДЕШЕВ

Моноспектакъл на  ИВАН РАНГЕЛОВ

Режисьор КРАСИМИР РАНГЕЛОВ

Сценография и костюми ЦЕЦКА ИВАЙЛОВА

ЗАПОВЯДАЙТЕ  и  ДОБРЕ ДОШЛИ!

 

ПРОГРАМА ДЕКЕМВРИ

Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър НДК са с различен начален час, в зависимост от спектакъла; 19.00, 19.30 и 20.00 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.
Билети на КАСА в деня на представлението 02/4263956 и Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400

 

4-ти  Декември Вторник  19.30 часа  / ЦЪФНАЛИ ОЧИ

по романа на РАДОСТИНА АНГЕЛОВА – „Виенски апартамент“

Режисура ИЩВАН НАГИ и ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА

Актьори Мария Джойкева, Никол Николова, Никол Султанова, Цветелина Николова

Музика Атила Шимон

Декор и костюми Габриела Хаджикостова – Малко Театро, Унгария

Българо-унгарска продукция / ДКТ Сливен и Малко Театро, гр.Будапеща, Унгария

 

11-ти  Декември Вторник  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

12-ти  Декември  Сряда  19.00 часа / КОЛЕДНО ПАРТИ

Детска градина „АЛИСА“

13-ти  Декември  Четвъртък  19.00 часа / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ  и  Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

 

14-ти  Декември Петък  19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

15-ти Декември Събота 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

16-ти  Декември Неделя  19.30 часа / A CAPPELLA

„A CAPPELLA“ – Концерт-спектакъл. Музикална формация “ХорЪт” представя концерт-спектакъл, включващ акапелни интерпретации на произведения от българската и световна класика (джаз стандарти, евъргрийни, предкласика, спиричуъл, български народни песни, Коледни песни). Музикален ръководител и диригент: Евгени Господинов

 17-ти Декември Понеделник  19.00 часа /РОЖДЕСТВЕН КОНЦЕРТ

18-ти  Декември Вторник 11.00 часа / СНЕЖЕН СЪН

Продукция ТК„Мариета и Марионета“

 

18-ти  Декември Вторник  19.00 часа / КОЛЕДНА МАГИЯ

Театрална школа „ARTISSIMI“

19-ти  Декември Сряда  11.00 и 13.00 часа / СНЕЖЕН СЪН

Продукция ТК„Мариета и Марионета“

 

19-ти  Декември Сряда 19.00 часа / ПАК Е КОЛЕДА

Дворец на децата, гр.София

 

20-ти  Декември Четвъртък  19.30 часа ПРЕМИЕРА / ПИКЛЬОТО

Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

21-ви  Декември Петък  19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

22-ри Декември Събота 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

28-ми  Декември Петък  19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

31-ви  Декември Понеделник 15.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

ПРОГРАМА НОЕМВРИ

Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър НДК са с различен начален час, в зависимост от спектакъла; 19.00, 19.30 и 20.00 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.
Билети на КАСА в деня на представлението 02/4263956 и Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400

1-ви Ноември Четвъртък 19.00 часа  / АНТИХРИСТ


По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ
Продукция Нов Театър НДК

2-ри Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

5-ти Ноември Понеделник 20.00 часа / 8.15 НА ОРЛОВ
По УДИ АЛЪН
Режисьор ГЕОРГИ ГРОЗЕВ
Участват ПЕТЯ ЛЮБОМИРОВА, МАРТИН ВЪЛЧЕВ, КАЛОЯН ЯНЕВ
Продукция Творческа къща „Grozevarde“

8-ми Ноември Четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

9-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

10-ти Ноември Събота 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

11-ти  Ноември Неделя 19.30 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ  Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

Продукция Нов Театър НДК

12-ти Ноември Понеделник 19.00 часа / НАСЛЕДНИКЪТ
Автор и постановка СТАНИСЛАВА РИЗОВА
Участват ЯСЕН ИВАНЧЕВ, ЛЪЧЕЗАР МИХАЙЛОВ, АНТОНИЯ ИВАНОВА, ВИКТОР ЗЛАТКОВСКИ, ЯВОР БОЯНОВ, ДЕНИСЛАВ ГЕОРГИЕВ, СТАНИСЛАВА РИЗОВА, МАРТИН ГЕОРГИЕВ, ЯНИСЛАВ ПОПОВ и балетна формация.
Продукция Сдружение „ТРУПАТА“, Студио Дебют и DActors, гр.Кюстендил

14-ти Ноември Сряда 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

15-ти Ноември Четвъртък 19.00 часа ПРЕМИЕРА / СТРАСТИ ИЛИЕВИ
Автор ДИМО ДЕШЕВ
Моноспектакъл на ИВАН РАНГЕЛОВ
Режисьор КРАСИМИР РАНГЕЛОВ
Сценография и костюми ЦЕЦКА ИВАЙЛОВА

16-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

17-ти Ноември Събота 19.00 часа / АНТИХРИСТ
По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ
Продукция Нов Театър НДК

19-ти Ноември Понеделник 19.00 часа ПРЕМИЕРА / ЦЪФНАЛИ ОЧИ

по романа на РАДОСТИНА АНГЕЛОВА – „Виенски апартамент“

Режисура ИЩВАН НАГИ и ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА
Актьори Мария Джойкева, Никол Николова, Никол Султанова, Цветелина Николова
Музика Атила Шимон
Декор и костюми Габриела Хаджикостова – Малко Театро, Унгария
Българо-унгарска продукция / ДКТ Сливен и Малко Театро, гр.Будапеща, Унгария

21-ви Ноември Сряда от 19.00 часа / КИБЕР БЯЛА ПРИКАЗКА
по текст на Валери Петров
Автор и режисура: Краси Кирчев
Сценография: Ханна Шварц
Музика: Виктор Крумов
Участват: Коле Китанов, Мила Китанова, Жени Ангелова

Времетраене: 45 минути

22-ри Ноември Четвъртък 19.00 часа / КОКОШКА
По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда
Постановка Ана Батева
Музика Стефан Здравески
Участват Василена Винченцо, Васил Дуев
Продукция SPAM Studio

23-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

27-ми Ноември Вторник 19.30 часа / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

28-ми Ноември Сряда 20.00 часа / ДИМИТЪР & ХРИСТО Концерт промоция на албума „КРИЛА“. На сцената заедно с Димитър & Христо ще бъдат и страхотните музиканти от SoulBmoll, както и момичетата от Трио Тринити / Trio Trinity.
Специални гости на концерта ще бъдат Мартина Иванова (Ice Cream), Гергана Великова и Кристиан Грънчаров от „Гласът на България“.

 

 

29-ти Ноември Четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

30-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

ЗАПОВЯДАЙТЕ и ДОБРЕ ДОШЛИ!

ПРОГРАМА ОКТОМВРИ, 2018 г.

Вечерните представления в Нов Театър НДК са от 19.00 часа, с изключение на “Пилето, което казва КУ”, което е от 19.30 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.

1-ви  Октомври Сряда 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

3-ти  Октомври Четвъртък  19.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

4-ти  Октомври Четвъртък  19.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

5-ти  Октомври Петък  19.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

9-ти Октомври Вторник 19.00 часа / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

 

10-ти  Октомври Сряда 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

11-ти Октомври Четвъртък  19.00 часа / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

 

12-ти  Октомври Петък 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / ИСКАМ ДА ТЕ НАРИСУВАМ

Музикален моноспектакъл на ТОДОР ТРАЙЧЕВ и специалното участие на АСТОР. Музика на живо (китара, хармоника) и автобиографични разкази за живота и света.

Продукция PANTADOR

 

16-ти  Октомври Вторник 19.00 часа / ХЛАПАЧКАТА от 13-ия ЕТАЖ

Пиесата е на румънския драматург Мирча М.Йонеску

Режисьор Съби Събев
Сценография Наталия Гочева
Участват Моника Угренова и Ивайло Захариев

 

17-ти  Август Петък / ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА

от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ

Постановка АНДРЕЙ КАЛУДОВ

Сценография ДИЛЯНА АСЕНОВА

Композитор ДОНИ

Със специалното участие на МАЯ БЕЖАНСКА и актьорите ПЬОТР КШЕМИНСКИ и ВАЛЕНТИН ВАСИЛЕВ / МИХАИЛ СКУДЖОВ

Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен

 

19-ти Октомври Петък 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / АСПАРУХ – БИТКАТА ЗА ОНГЪЛА

Рок-опера с участието на СТАНИСЛАВ ПАНДИН, МАРИЯ ДОЙЧИНОВА, СИМЕОН ХРИСТОВ,  ХРИСТО ГЬОШАРКОВ и рок-група „ЕПИЗОД”. Режисьор СТАНИСЛАВ СТРИНСКИ

 

22-ри  Октомври Понеделник 19.00 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ  Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

Продукция Нов Театър НДК

 

23-ти  Октомври Вторник 19.00 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

26-ти  Октомври Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

29-ти  Октомври Понеделник 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / О, ЧАНДО

КОМЕДИЙНО ШОУ НА КИРИЛ НЕДКОВ

31-ви  Октомври Сряда 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

 

ПРОГРАМА СЕПТЕМВРИ, 2018 г.

Вечерните представления в Нов Театър НДК от месец Октомври, 2018 г. нататък ще са от 19.00 часа, с изключение на “Пилето, което казва КУ”, който ще е от 19.30 часа, а представленията за деца ще са от 11.00 часа.

Билетен център НДК http://tickets.ndk.bg/npc_ws_pg_events_requests.php
Theatre.art.bg http://theatre.art.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B4%D0%BA___160
Grabo.bg https://grabo.bg/sofia/la-comedia-0zt2f
Deals.bg https://www.deals.bg/1-bilet-za-La-Comedia-na-10.08.-ot-19.30ch.-v-Nov-teatar-NDK-EArot3

10-ти Септември Понеделник 18.30 часа / ГЕОРГИ МАРКОВ – 40 години по-късно

Видни български писатели, театрали, журналисти, политици и артисти, сред които Георги Господинов, Росен Елезов, Асен Агов и други приятели ще се потопят между редовете и в лабиринта от думи, отекнали по радио „Свободна Европа”. Водещи на събитието: Захари Карабашлиев и Тони Николов.

15-ти Септември Събота 19.00 часа Предпремиера / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

16-ти Септември Неделя 19.00 часа ПРЕМИЕРА / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

20-ти Септември Четвъртък 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

21-ви Септември Петък 19.30 часа / НИЕ, ВИЕ И АЗ

Музикален моноспектакъл на САШКА БРАТАНОВА по стиховете на МИРЯНА БАШЕВА  и музиката на СТЕФАН ДИМИТРОВ

25-ти Септември Вторник 11.00 часа / ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ / АНТИХРИСТ

Ще присъстват режисьорът на спектакъла и актьорите.

25-ти Септември Вторник 19.30 часа Предпремиера / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

26-ти Септември Сряда 11.00 часа / ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ / LA COMEDIA

Ще присъстват продуцентът на спектакъла и актьорите.

26-ти Септември Сряда 19.30 часа Предпремиера / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

27-ми Септември Четвъртък 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

28-ми Септември Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

29-ти Септември Събота 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

 

ПРОГРАМА АВГУСТ

Представленията в Нов Театър НДК  са от 19.30 часа с изключение на кукления спектакъл за деца „Самохвалко”, който е от 11.00 часа.

La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Творчески колектив (актьори) „Трио ПЛАЧКОВИ

„The Platschkovs Trio“ (баща, майка и син)

Единствен по рода си шоу-спектакъл от жанра „Театър на движението“, „La Comedia” e една добре-забъркана смес с много хумор, непринудена ирония и откровено смешни житейски ситуации. Интерактивно забавни истории за мечтите и хората, за живота и за това, което се случва, докато си правим планове за него. Забавление за малки и големи. И не забравяйте да се усмихвате! Светлината намира своята пролука и сбъдва най-  красивите мечти!

Спектакълът е подходящ както за възрастни, така и за деца. Дати на представленията през месеците, както следва:

  • Август – 10,11,12,14,15,16,17,18,19-ти

Място: Нов Театър НДК http://newtheatre.bg/  Час: 19.30

10-ти  Август Петък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

11-ти  Август Събота / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

12-ти  Август Неделя / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

14-ти  Август Вторник / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

15-ти  Август Сряда / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

16-ти  Август Четвъртък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ                                                  

17-ти  Август Петък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

18-ти  Август Събота / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

19-ти  Август Неделя / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

31-ви Август Петък САМОХВАЛКО
от БИАНКА БЕНКОВСКА
Режисьор БИАНКА БЕНКОВСКА
Сценография и кукли АДРИАНА ДОБРЕВА
Композитор ХРИСТО НАМЛИЕВ

С участието на:
МИХАИЛ СКУДЖОВ
МАРИНА МОЗЖУХИНА
ВАЛЕРИ ЗАРКОВ

Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен

31-ви Август Петък / ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА

от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ

Постановка АНДРЕЙ КАЛУДОВ

Сценография ДИЛЯНА АСЕНОВА

Композитор ДОНИ

Със специалното участие на МАЯ БЕЖАНСКА и актьорите ПЬОТР КШЕМИНСКИ и ВАЛЕНТИН ВАСИЛЕВ / МИХАИЛ СКУДЖОВ

Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен

 

ПРОГРАМА ЮЛИ

Представленията в Нов Театър НДК  са от 19.30 часа.

11-ти  Юли Сряда / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ
Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

Единствен по рода си шоу-спектакъл от жанра „Театър на движението“, „ La comedia” e една добре-забъркана смес с много хумор, непринудена ирония и откровено смешни житейски ситуации. Интерактивно забавни истории за мечтите и хората, за живота и за това, което се случва, докато си правим планове за него. Лежерно забавление за малки и големи.
Не забравяйте да се усмихвате. Светлината намира своята пролука и сбъдва най-красивите мечти!

12-ти  Юли Четвъртък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

https://web.facebook.com/artofperformancebulgaria/videos/212665302687482/

14-ти  Юли Събота / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

https://web.facebook.com/events/846042118924658/

 

ПРОГРАМА ЮНИ

6-ти  Юни Сряда 20.00 часа / 8.15 НА ОРЛОВ

По  УДИ АЛЪН

Режисьор  ГЕОРГИ ГРОЗЕВ

Участват  ПЕТЯ ЛЮБОМИРОВА, МАРТИН ВЪЛЧЕВ, КАЛОЯН ЯНЕВ

Продукция Творческа къща „Grozevarde“

 

21-ви  Юни Четвъртък 19.30 часа / НИЕ, ВИЕ И АЗ

Музикален моноспектакъл по стиховете на Миряна Башева  и музиката на Стефан Димитров, в главната роля  САШКА БРАТАНОВА

 

27-ми  Юни Сряда 19.30 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ  Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

 

28-ми  Юни Четвъртък 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ  Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ  Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

ПРОГРАМА МАЙ

Вечерните представления в Нов Театър НДК са от 19.30 часа, с изключение на спектаклите „Убиецът и блудницата“, „Копче за сън“, „Гара Калкута“ и част от спектаклите за деца, които ще са от 19.00 часа.

2-ри  Май Сряда 19.00 часа / КУРШУМЕНА БЕЗКРАЙНОСТ

По писма на Яворов, Лора и Мина.

Автор  БОЙКО ИЛИЕВ

Режисьор  НИЯ ПАВЛОВА

Музика  ДАМЯН МИХАЙЛОВ

В ролите  ВИКТОР ГЕОРГИЕВ, НЕДА ЛИЛОВА, СОФИЯ ИЛИЕВА

Декор и сценография  АЛЕКСАНДРА ЙОШЕВА

Продукция ПК „Александрова и Сие“

 

8-ми  Май Вторник 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

10-ти Май Четвъртък 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ

Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА

Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ

Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

 

11-ти  Май Петък 19.30 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

 

12-ти Май Събота 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

14-ти  Май Понеделник 19.30 часа / ПРЕМИЕР ЗА ЕДИН ДЕН

Автор  ВЕНЦИ КУЛЕВ

Участват – АЛБЕНА КОЛЕВА, РОБЪРТ ЯНАКИЕВ, ГЕОРГИ КЪРКЕЛАНОВ, ХРИСТИНА КАРАИВАНОВА

ДКТ „Константин Величков” – гр.Пазарджик

 

16-ти  Май Сряда 19.30 часа / ЖЕНСКА ЛОГИКА

Автор АНАТОЛИЙ КРИМ

Постановка – В. ПЕТКОВ, Сценография и костюми – П. МИТЕВ

Участват – Л. ДАСКАЛОВА, Г. КЕРМЕНСКИ, К. ТОПАЛОВА, ДИАНА ДОСЕВА, ТОДОР ТАНЧЕВ

ДКТ „Константин Величков” – гр.Пазарджик

 

 

19-ти  Май Събота  19.00 и 20.00 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ / СЪН В ЛЯТНА НОЩ

По  АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ и УИЛЯМ ШЕКСПИР

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“ 

21-ви  Май Понеделник 19.30 часа / НИЕ, ВИЕ И АЗ

Музикален моноспектакъл по стиховете на Миряна Башева

и музиката на Стефан Димитров.

в главната роля  САШКА БРАТАНОВА

 

 

29-ти  Май Вторник 19.00 и 20.00 часа / КОПЧЕ ЗА СЪН и БУРЯТА

Арт Асоциация „Водолей“ по ВАЛЕРИ  ПЕТРОВ и УИЛЯМ ШЕКСПИР

Режисьор  СИМОНА ПОПОВА

Пластика  ДАНИЯНА КОЕВА

Музикална среда  ДАНИЯНА КОЕВА, ВИКТОР ЛИПОВСКИ

Вокален педагог  ЙОСИФ ГЕРДЖИКОВ

 

30-ти  Май Сряда 19.00 часа

Арт Асоциация „Водолей“ по ХАНОХ ЛЕВИН

Режисьор  СИМОНА ПОПОВА

Пластика  ДАНИЯНА КОЕВА

Музикална среда  ДАНИЯНА КОЕВА, ВИКТОР ЛИПОВСКИ

Вокален педагог  ЙОСИФ ГЕРДЖИКОВ

 

 

 

ПРОГРАМА АПРИЛ

Вечерните представления в Нов Театър НДК  вече ще са от 19.00 часа, с изключение на спектакъла “ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ”, който ще е от 19.30 часа. Спектаклите за деца ще са от 10.30 и 12.00 часа.

5-ти  Април Четвъртък 19.00 часа / АМАДЕУС

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

13-ти Април Петък 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

14-ти Април Събота 12.00 часа / ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА

Интерактивно детско представление на българо-английски

с подкрепата на  езикови школи “Хелен Дорон“

16-ти Април Понеделник 10.30 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ

По  АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“

17-ти Април Вторник 19.00 часа / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

19-ти Април Четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

21-ви Април Събота  19.00 и 20.00 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ / СЪН В ЛЯТНА НОЩ

По  АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ и УИЛЯМ ШЕКСПИР

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“

30-ти Април Понеделник 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

ПРОГРАМА МАРТ

Очаквайте премиерното представление на спектакъла „ЖЕРТВАТА“ на 21-ви Март от 19.00 часа.

Вечерните представления в Нов Театър НДК са от 19.00 часа, с изключение на спектакъла “ГЛАС”, който ще е от 19.30 часа до края на театралния сезон – месец Юли, 2018 г.

6-ти  Март Вторник 18.30 часа / ЗАДОЧНА СРЕЩА-РАЗГОВОР С ГЕОРГИ МАРКОВ Представяне на сборника „ПИЕСИ“ от Георги Марков и Честване годишнина от рождението на автора с участието на Димитър Кенаров, Димитър Бочев, Тони Николов и актьора Стоян Алексиев. Организирано съвместно с издателство „СИЕЛА“

8-ми  Март Четвъртък  19.00 часа / ЖЕНСКА ЛОГИКА

Автор АНАТОЛИЙ КРИМ

Постановка – В. Петков, Сценография и костюми – П. Митев

Участват – Л. Даскалова, Г. Керменски, К.  Топалова, Диана Досева, Тодор Танчев

ДКТ „Константин Величков” – гр.Пазарджик

11-ти Март Неделя  14.00 часа / ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА

Интерактивно детско представление на българо-английски

с подкрепата на  езикови школи “Хелен Дорон“

Организирано от издателство „Colibri“

12-ти Март Понеделник 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ

Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА

Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ

Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

13-ти Март Вторник 19.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

14-ти Март Сряда 19.00 часа / АСАНСЬОРЪТ

Автор  ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)

Постановка  МАЛИН МАРИНОВ Актьори  ЯНИСЛАВА ЛИНКОВА, БИСЕР МАРИНОВ

Продукция ПК “Maskarichi”

21-ви Март Сряда 19.00 часа ПРЕМИЕРА / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

22-ри Март Четвъртък 19.30 часа / ГЛАС
Автор ЕЛЕНА АЛЕКСИЕВА
Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА
Режисьор ЛЪЧЕЗАРА ПАСКАЛЕВА
Сценография и костюми ХРИСТИНА ДЯКОВА
Хореограф АЛЕКСАНДРА МАНЧЕВА
Музикално оформление БОЯН ПАНОВ
Продукция Нов Български Университет

23-ти Март Петък 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

25-ти Март Неделя  14.00 часа / ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА

Интерактивно детско представление на българо-английски

с подкрепата на  езикови школи “Хелен Дорон“

Организирано от издателство „Colibri“

27-ми Март Вторник 19.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

28-ми Март Сряда 19.00 часа / КОЛЕГА

Авторски спектакъл на  ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

Актьори  ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

31-ви Март Събота  19.00 и 20.00 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ / СЪН В ЛЯТНА НОЩ

По  УИЛЯМ ШЕКСПИР и АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“

 

ПРОГРАМА ФЕВРУАРИ

Вечерните представления в Нов Театър НДК  вече ще са от 19.00 часа, с изключение на спектаклите “Пилето, което казва КУ”, който ще е от 19.30 часа единствено на датите 9-ти и 23-ти Февруари и спектакъла “ГЛАС”, който ще е от 19.30 часа до края на театралния сезон – месец Юли, 2018 г.

6-ти Февруари Вторник 19.30 часа / ГЛАС
Автор ЕЛЕНА АЛЕКСИЕВА
Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА
Режисьор ЛЪЧЕЗАРА ПАСКАЛЕВА
Сценография и костюми ХРИСТИНА ДЯКОВА
Хореограф АЛЕКСАНДРА МАНЧЕВА
Музикално оформление БОЯН ПАНОВ
Продукция Нов Български Университет

7-ми Февруари Сряда 19.00 часа / HARLEM SHAKE
Авторски моноспектакъл на ОВАНЕС ТОРОСЯН

8-ми Февруари Четвъртък 19.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

9-ти Февруари Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

12-ти Февруари Понеделник 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА
По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ
Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА
Режисьор АНИ ВАСЕВА
Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ
Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ
Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ
Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

14-ти Февруари Сряда 19.00 часа / АСАНСЬОРЪТ
Автор ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)
Постановка МАЛИН МАРИНОВ
Актьори ЯНИСЛАВА ЛИНКОВА, БИСЕР МАРИНОВ
Продукция ПК “Maskarichi”

19-ти Февруари Понеделник 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ
Автор ДИМИТЪР ДИМОВ
Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Сценография РЕНЕТА СТАМЕНОВА
Костюми НИНА ПАШОВА
Музикално оформление НИКИ ИЛИЕВ
Актьори ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ
ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ
Продукция ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

20-ти Февруари Вторник 19.00 часа / КОЛЕГА
Авторски спектакъл на ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН
Актьори ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

21-ви Февруари Сряда 19.00 часа / АМАДЕУСПРЕМИЕРА
Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

23-ти Февруари Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

26-ти Февруари Понеделник 19.00 часа / ОТКРИВАНЕТО
Моноспектакъл на НИКОЛАЙ СОТИРОВ
със специалното участие на ТЕОДОРА СТЕФАНОВА
и АНГЕЛ ЗАБЕРСКИ – син на пианото
Автор ПЕТЕР ТУРИНИ
Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ
Костюми ЯНА ВЪЗВЪЗОВА

 

ФЕСТИВАЛ НА БЪЛГАРСКАТА ДРАМАТУРГИЯ

от 8-ми до 19-ти ЯНУАРИ 2018-та

8-ми Януари Понеделник 19.30 часа

28-ми Януари Неделя 19.00 часа

ЯВОРОВ, ЛОРА и МИНА В ЧАСА НА СИНЯТА МЪГЛА

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ  по писма на ПЕЙО ЯВОРОВ                                                                         Сценография НИНА ПАШОВА                                                          Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ИВАН РАДОЕВ, МАРИЕЛА ТОПАЛОВА

9-ти Януари Вторник 19.00 часа / КОЛЕГА

Авторски спектакъл на ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

Продукция Opremedia

10-ти Януари Сряда 19.00 часа

29-ти Януари Понеделник 19.30 часа

ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ                                                    Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ                                                  Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ                                                              Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

11-ти Януари Четвъртък 19.00 часа / ГЛАС

Автор ЕЛЕНА АЛЕКСИЕВА                                                        Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА                                                Режисьор  ЛЪЧЕЗАРА ПАСКАЛЕВА                                  Сценография и костюми ХРИСТИНА ДЯКОВА                              Хореограф  АЛЕКСАНДРА МАНЧЕВА                                            Музикално оформление  БОЯН ПАНОВ

Продукция Нов Български Университет

 

13-ти Януари Събота 19.00 часа / HARLEM SHAKE

Авторски моноспектакъл на ОВАНЕС ТОРОСЯН

15-ти Януари Понеделник 19.00 часа / ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО

Автор  КОНСТАНТИН ИЛИЕВ                                                          Режисьор  ВЕСЕЛА ВАСИЛЕВА                                              Сценография  ВЕСЕЛА ВАСИЛЕВА                                                                           и БОРИСЛАВ ТОНЕВ-Бъки                                          Актьори  СВЕЖЕН МЛАДЕНОВ, ЙОРДАН РЪСИН

Продукция Общински театър “Възраждане”

16-ти Януари Вторник 19.00 часа / АСАНСЬОРЪТ

Автор  ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)   Постановка  МАЛИН МАРИНОВ                                      Актьори  ЯНИСЛАВА ЛИНКОВА, БИСЕР МАРИНОВ

Продукция ПК “Maskarichi”

17-ти Януари Сряда 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ                                                    Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ                                      Сценография РЕНЕТА СТАМЕНОВА
Костюми НИНА ПАШОВА
Музикално оформление НИКИ ИЛИЕВ
Актьори ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА,                                                          ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

18-ти Януари Четвъртък 19.00 часа / ЛАЛУГЕР

Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ                                            Моноспектакъл на НИКОЛАЙ УРУМОВ                          Режисьор ЮРИЙ ДАЧЕВ

Продукция ДТ “Йордан Йовков” – гр.Добрич

19-ти Януари Петък 19.00 часа / ЖУЖЕНЕ

Автор и актьор РОСИЦА ИВАНОВА                         Постановка ИВЕЛИНА КОЛЕВА                                 Композитор ИВАН АГОВСКИ                                             Костюми “Merina Style”

Продукция НТФ “Lumen”, Пълдин Арт клуб – гр.Пловдив

23-ти Януари Вторник 19.00 часа / CAPRICCIO LIVE

Авторска музика на КИРИЛ БАЧЕВ (акустична китара) https://soundcloud.com/kkssbb/yleqet61kdvu ДАНИЕЛА ВОЙНОВА (флейта), СТЕФАН ХРИСТОВ (тарамбука, дайре, маракаси) и маестро ДИМИТЪР ВОЙНОВ (устна хармоника), съчетана с поезията и живописта на ЛИЛИ СОТИРОВА и темпераментната пластика (танци) на ДАРИЯ ВОЙНОВА, АЛЕКСАНДРА ЙОШЕВА и ПЕТЯ РАШЕВА, както и с непосредствените фарсови интермедии на СТЕФАНИ УЗУНОВА и ВИКТОР ГЕОРГИЕВ.

Пластика и изобразителни решения Малин Маринов, Лили Сотирова, Айтен Ибрямова и Радимир Борисов              Мултимедийно представяне на авторски картини (живопис и графика) на участниците. Разнолика музика по теми от Средновековието до наши дни. https://soundcloud.com/kkssbb/e1kzjpry9dfm

Постановка МАЛИН МАРИНОВ

CAPRICCIO  LIVE се провежда с подкрепата на Нов Театър НДК.

28-ми Януари Неделя 19.00 часа / ЯВОРОВ, ЛОРА и МИНА В ЧАСА НА СИНЯТА МЪГЛА

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ                                    по писма на ПЕЙО ЯВОРОВ                                             Сценограф НИНА ПАШОВА                                                              Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ИВАН РАДОЕВ, МАРИЕЛА ТОПАЛОВА

29-ти Януари Понеделник 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ                                              Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ                                                Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ                                                        Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

30-ти Януари Вторник 19.00 часа / КОЛЕГА

Авторски спектакъл на ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

Продукция Opremedia

 

ПРОГРАМАТА ЗА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ 2017-ТА

ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ

https://bnt1.bnt.bg/bg/a/ivan-yurukov-s-pokana-za-monospektakl

1-ви / 19.30 – 20.30 часа

7-ми  / 19.30 – 20.30 часа

29-ти  / 19.30 – 20.30 часа

АСАНСЬОРЪТ

По едноименната пиеса на ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)

http://www.bbrtv.co.uk/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D1%82-3-12-2017/

5-ти / 19.30 – 21.00 часа

ОТКРИВАНЕТО

Спектакъл с НИКИ СОТИРОВ

13-ти / 19.30 – 21.00 часа

УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

с участието на ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

14-ти / 19.30 – 21.15 часа

ПОДАРИ УСМИВКА

ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ

16-ти / 18.00 – 19.00 часа

В ОЧАКВАНЕ НА КОЛЕДА

Празничен концерт-спектакъл на Артистични школи „След Тунела“ с ръководители Христина Ангелова и Христо Чешмеджиев

18-ти / 19.00 – 20.30 часа

„ГАЛАКСИ ТЕАТЪР” представя ЦЕРЕМОНИЯ ЗА ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ

на Съвета на Европейската научна и културна общност за НАУКА И КУЛТУРА със СПЕКТАКЪЛ на АНСАМБЪЛ “СРЕДЕЦ” и музика от ДЪРЖАВЕН МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР

19-ти / 19.00 – 20.30 часа

https://grabo.bg/sofia/spektakal-0mf6v

ГЛАС

Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА

https://www.bnt.bg/bg/a/yana-marinova-v-izvn-igrata

20-ти / 19.30 – 21.15 часа

БЯЛ ЗАЕК, ЧЕРВЕН ЗАЕК

С участието на ФИЛИП АВРАМОВ

21-ви / 19.30 – 20.30 часа

КОЛЕДНИ ПРИКЛЮЧЕНИЯ В ГОРАТА

АРТ Сдружение „Делфин”

23-ти / 11.00 – 11.40 часа

23-ти / 12.00 – 12.40 часа

КОЛЕДНИ ДОБРИНИ

Спектакъл на Детска театрална школа „ЛОРИ”

23-ти / 17.00 – 18.00 часа

CAPRICCIO LIVE

Коледен концерт на КИРИЛ БАЧЕВ (акустична китара) и поезия / живопис от ЛИЛИ СОТИРОВА

23-ти / 19.30 – 20.30 часа

 

ПРОГРАМАТА ЗА МЕСЕЦ НОЕМВРИ 2017-ТА

КОЛЕГА

Ноември 8 и 29 / 19:30 – 20:45 UTC+3

Авторски спектакъл на Ованес Торосян и Петко Венелинов

УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

Ноември 10 / 19:30 – 21:30 UTC+3

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.Достоевски

Драматург (сценична версия на текста) Анна Топалджикова

Режисьор Ани Васева

Сценограф Виктор Георгиев

Композитор Стефан Христов

Актьорски състав Сабина Коен, Валери Георгиев и Леонид Йовчев

ГЛАС

Ноември 30 / 19:30 – 21:00 UTC+

Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА

Автор Елена Алексиева

Режисьор Лъчезара Паскалева

Сценография и костюми Христина Дякова

Хореограф Александра Манчева

Музикално оформление Боян Панов