ПРОГРАМА

ПРОГРАМА ДЕКЕМВРИ

Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър НДК са с различен начален час, в зависимост от спектакъла; 19.00, 19.30 и 20.00 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.
Билети на КАСА в деня на представлението 02/4263956 и Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400

 

4-ти  Декември Вторник  19.30 часа  / ЦЪФНАЛИ ОЧИ

по романа на РАДОСТИНА АНГЕЛОВА – „Виенски апартамент“

Режисура ИЩВАН НАГИ и ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА

Актьори Мария Джойкева, Никол Николова, Никол Султанова, Цветелина Николова

Музика Атила Шимон

Декор и костюми Габриела Хаджикостова – Малко Театро, Унгария

Българо-унгарска продукция / ДКТ Сливен и Малко Театро, гр.Будапеща, Унгария

 

11-ти  Декември Вторник  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

12-ти  Декември  Сряда  19.00 часа / КОЛЕДНО ПАРТИ

Детска градина „АЛИСА“

13-ти  Декември  Четвъртък  19.00 часа / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ  и  Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

 

14-ти  Декември Петък  19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

15-ти Декември Събота 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

16-ти  Декември Неделя  19.30 часа / A CAPPELLA

„A CAPPELLA“ – Концерт-спектакъл. Музикална формация “ХорЪт” представя концерт-спектакъл, включващ акапелни интерпретации на произведения от българската и световна класика (джаз стандарти, евъргрийни, предкласика, спиричуъл, български народни песни, Коледни песни). Музикален ръководител и диригент: Евгени Господинов

 17-ти Декември Понеделник  19.00 часа /РОЖДЕСТВЕН КОНЦЕРТ

18-ти  Декември Вторник 11.00 часа / СНЕЖЕН СЪН

Продукция ТК„Мариета и Марионета“

 

18-ти  Декември Вторник  19.00 часа / КОЛЕДНА МАГИЯ

Театрална школа „ARTISSIMI“

19-ти  Декември Сряда  11.00 и 13.00 часа / СНЕЖЕН СЪН

Продукция ТК„Мариета и Марионета“

 

19-ти  Декември Сряда 19.00 часа / ПАК Е КОЛЕДА

Дворец на децата, гр.София

 

20-ти  Декември Четвъртък  19.30 часа ПРЕМИЕРА / ПИКЛЬОТО

Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

21-ви  Декември Петък  19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

22-ри Декември Събота 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

28-ми  Декември Петък  19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

31-ви  Декември Понеделник 15.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

ПРОГРАМА НОЕМВРИ

Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър НДК са с различен начален час, в зависимост от спектакъла; 19.00, 19.30 и 20.00 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.
Билети на КАСА в деня на представлението 02/4263956 и Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400

1-ви Ноември Четвъртък 19.00 часа  / АНТИХРИСТ


По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ
Продукция Нов Театър НДК

2-ри Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

5-ти Ноември Понеделник 20.00 часа / 8.15 НА ОРЛОВ
По УДИ АЛЪН
Режисьор ГЕОРГИ ГРОЗЕВ
Участват ПЕТЯ ЛЮБОМИРОВА, МАРТИН ВЪЛЧЕВ, КАЛОЯН ЯНЕВ
Продукция Творческа къща „Grozevarde“

8-ми Ноември Четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

9-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

10-ти Ноември Събота 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

11-ти  Ноември Неделя 19.30 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ  Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

Продукция Нов Театър НДК

12-ти Ноември Понеделник 19.00 часа / НАСЛЕДНИКЪТ
Автор и постановка СТАНИСЛАВА РИЗОВА
Участват ЯСЕН ИВАНЧЕВ, ЛЪЧЕЗАР МИХАЙЛОВ, АНТОНИЯ ИВАНОВА, ВИКТОР ЗЛАТКОВСКИ, ЯВОР БОЯНОВ, ДЕНИСЛАВ ГЕОРГИЕВ, СТАНИСЛАВА РИЗОВА, МАРТИН ГЕОРГИЕВ, ЯНИСЛАВ ПОПОВ и балетна формация.
Продукция Сдружение „ТРУПАТА“, Студио Дебют и DActors, гр.Кюстендил

14-ти Ноември Сряда 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

15-ти Ноември Четвъртък 19.00 часа ПРЕМИЕРА / СТРАСТИ ИЛИЕВИ
Автор ДИМО ДЕШЕВ
Моноспектакъл на ИВАН РАНГЕЛОВ
Режисьор КРАСИМИР РАНГЕЛОВ
Сценография и костюми ЦЕЦКА ИВАЙЛОВА

16-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

17-ти Ноември Събота 19.00 часа / АНТИХРИСТ
По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ
Продукция Нов Театър НДК

19-ти Ноември Понеделник 19.00 часа ПРЕМИЕРА / ЦЪФНАЛИ ОЧИ

по романа на РАДОСТИНА АНГЕЛОВА – „Виенски апартамент“

Режисура ИЩВАН НАГИ и ГАБРИЕЛА ХАДЖИКОСТОВА
Актьори Мария Джойкева, Никол Николова, Никол Султанова, Цветелина Николова
Музика Атила Шимон
Декор и костюми Габриела Хаджикостова – Малко Театро, Унгария
Българо-унгарска продукция / ДКТ Сливен и Малко Театро, гр.Будапеща, Унгария

21-ви Ноември Сряда от 19.00 часа / КИБЕР БЯЛА ПРИКАЗКА
по текст на Валери Петров
Автор и режисура: Краси Кирчев
Сценография: Ханна Шварц
Музика: Виктор Крумов
Участват: Коле Китанов, Мила Китанова, Жени Ангелова

Времетраене: 45 минути

22-ри Ноември Четвъртък 19.00 часа / КОКОШКА
По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда
Постановка Ана Батева
Музика Стефан Здравески
Участват Василена Винченцо, Васил Дуев
Продукция SPAM Studio

23-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

27-ми Ноември Вторник 19.30 часа / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

28-ми Ноември Сряда 20.00 часа / ДИМИТЪР & ХРИСТО Концерт промоция на албума „КРИЛА“. На сцената заедно с Димитър & Христо ще бъдат и страхотните музиканти от SoulBmoll, както и момичетата от Трио Тринити / Trio Trinity.
Специални гости на концерта ще бъдат Мартина Иванова (Ice Cream), Гергана Великова и Кристиан Грънчаров от „Гласът на България“.

 

 

29-ти Ноември Четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

30-ти Ноември Петък 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция

ЗАПОВЯДАЙТЕ и ДОБРЕ ДОШЛИ!

ПРОГРАМА ОКТОМВРИ, 2018 г.

Вечерните представления в Нов Театър НДК са от 19.00 часа, с изключение на “Пилето, което казва КУ”, което е от 19.30 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.

1-ви  Октомври Сряда 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

3-ти  Октомври Четвъртък  19.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

4-ти  Октомври Четвъртък  19.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

5-ти  Октомври Петък  19.00 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

9-ти Октомври Вторник 19.00 часа / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

 

10-ти  Октомври Сряда 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

11-ти Октомври Четвъртък  19.00 часа / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

 

12-ти  Октомври Петък 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / ИСКАМ ДА ТЕ НАРИСУВАМ

Музикален моноспектакъл на ТОДОР ТРАЙЧЕВ и специалното участие на АСТОР. Музика на живо (китара, хармоника) и автобиографични разкази за живота и света.

Продукция PANTADOR

 

16-ти  Октомври Вторник 19.00 часа / ХЛАПАЧКАТА от 13-ия ЕТАЖ

Пиесата е на румънския драматург Мирча М.Йонеску

Режисьор Съби Събев
Сценография Наталия Гочева
Участват Моника Угренова и Ивайло Захариев

 

17-ти  Август Петък / ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА

от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ

Постановка АНДРЕЙ КАЛУДОВ

Сценография ДИЛЯНА АСЕНОВА

Композитор ДОНИ

Със специалното участие на МАЯ БЕЖАНСКА и актьорите ПЬОТР КШЕМИНСКИ и ВАЛЕНТИН ВАСИЛЕВ / МИХАИЛ СКУДЖОВ

Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен

 

19-ти Октомври Петък 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / АСПАРУХ – БИТКАТА ЗА ОНГЪЛА

Рок-опера с участието на СТАНИСЛАВ ПАНДИН, МАРИЯ ДОЙЧИНОВА, СИМЕОН ХРИСТОВ,  ХРИСТО ГЬОШАРКОВ и рок-група „ЕПИЗОД”. Режисьор СТАНИСЛАВ СТРИНСКИ

 

22-ри  Октомври Понеделник 19.00 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ  Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

Продукция Нов Театър НДК

 

23-ти  Октомври Вторник 19.00 часа / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

Продукция Нов Театър НДК

 

26-ти  Октомври Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

29-ти  Октомври Понеделник 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / О, ЧАНДО

КОМЕДИЙНО ШОУ НА КИРИЛ НЕДКОВ

31-ви  Октомври Сряда 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

 

ПРОГРАМА СЕПТЕМВРИ, 2018 г.

Вечерните представления в Нов Театър НДК от месец Октомври, 2018 г. нататък ще са от 19.00 часа, с изключение на “Пилето, което казва КУ”, който ще е от 19.30 часа, а представленията за деца ще са от 11.00 часа.

Билетен център НДК http://tickets.ndk.bg/npc_ws_pg_events_requests.php
Theatre.art.bg http://theatre.art.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B4%D0%BA___160
Grabo.bg https://grabo.bg/sofia/la-comedia-0zt2f
Deals.bg https://www.deals.bg/1-bilet-za-La-Comedia-na-10.08.-ot-19.30ch.-v-Nov-teatar-NDK-EArot3

10-ти Септември Понеделник 18.30 часа / ГЕОРГИ МАРКОВ – 40 години по-късно

Видни български писатели, театрали, журналисти, политици и артисти, сред които Георги Господинов, Росен Елезов, Асен Агов и други приятели ще се потопят между редовете и в лабиринта от думи, отекнали по радио „Свободна Европа”. Водещи на събитието: Захари Карабашлиев и Тони Николов.

15-ти Септември Събота 19.00 часа Предпремиера / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

16-ти Септември Неделя 19.00 часа ПРЕМИЕРА / КОКОШКА

По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда

Постановка Ана Батева

Музика Стефан Здравески

Участват Василена Винченцо, Васил Дуев

Продукция SPAM Studio

20-ти Септември Четвъртък 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

21-ви Септември Петък 19.30 часа / НИЕ, ВИЕ И АЗ

Музикален моноспектакъл на САШКА БРАТАНОВА по стиховете на МИРЯНА БАШЕВА  и музиката на СТЕФАН ДИМИТРОВ

25-ти Септември Вторник 11.00 часа / ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ / АНТИХРИСТ

Ще присъстват режисьорът на спектакъла и актьорите.

25-ти Септември Вторник 19.30 часа Предпремиера / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

26-ти Септември Сряда 11.00 часа / ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ / LA COMEDIA

Ще присъстват продуцентът на спектакъла и актьорите.

26-ти Септември Сряда 19.30 часа Предпремиера / АНТИХРИСТ

По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ, НИКИ СОТИРОВ и ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

27-ми Септември Четвъртък 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

28-ми Септември Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

29-ти Септември Събота 19.30 часа / LA COMEDIA

Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА

Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ

Българо-френска продукция

 

 

ПРОГРАМА АВГУСТ

Представленията в Нов Театър НДК  са от 19.30 часа с изключение на кукления спектакъл за деца „Самохвалко”, който е от 11.00 часа.

La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Творчески колектив (актьори) „Трио ПЛАЧКОВИ

„The Platschkovs Trio“ (баща, майка и син)

Единствен по рода си шоу-спектакъл от жанра „Театър на движението“, „La Comedia” e една добре-забъркана смес с много хумор, непринудена ирония и откровено смешни житейски ситуации. Интерактивно забавни истории за мечтите и хората, за живота и за това, което се случва, докато си правим планове за него. Забавление за малки и големи. И не забравяйте да се усмихвате! Светлината намира своята пролука и сбъдва най-  красивите мечти!

Спектакълът е подходящ както за възрастни, така и за деца. Дати на представленията през месеците, както следва:

  • Август – 10,11,12,14,15,16,17,18,19-ти

Място: Нов Театър НДК http://newtheatre.bg/  Час: 19.30

10-ти  Август Петък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

11-ти  Август Събота / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

12-ти  Август Неделя / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

14-ти  Август Вторник / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

15-ти  Август Сряда / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

16-ти  Август Четвъртък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ                                                  

17-ти  Август Петък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

18-ти  Август Събота / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

19-ти  Август Неделя / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

31-ви Август Петък САМОХВАЛКО
от БИАНКА БЕНКОВСКА
Режисьор БИАНКА БЕНКОВСКА
Сценография и кукли АДРИАНА ДОБРЕВА
Композитор ХРИСТО НАМЛИЕВ

С участието на:
МИХАИЛ СКУДЖОВ
МАРИНА МОЗЖУХИНА
ВАЛЕРИ ЗАРКОВ

Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен

31-ви Август Петък / ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА

от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ

Постановка АНДРЕЙ КАЛУДОВ

Сценография ДИЛЯНА АСЕНОВА

Композитор ДОНИ

Със специалното участие на МАЯ БЕЖАНСКА и актьорите ПЬОТР КШЕМИНСКИ и ВАЛЕНТИН ВАСИЛЕВ / МИХАИЛ СКУДЖОВ

Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен

 

ПРОГРАМА ЮЛИ

Представленията в Нов Театър НДК  са от 19.30 часа.

11-ти  Юли Сряда / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ
Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

Единствен по рода си шоу-спектакъл от жанра „Театър на движението“, „ La comedia” e една добре-забъркана смес с много хумор, непринудена ирония и откровено смешни житейски ситуации. Интерактивно забавни истории за мечтите и хората, за живота и за това, което се случва, докато си правим планове за него. Лежерно забавление за малки и големи.
Не забравяйте да се усмихвате. Светлината намира своята пролука и сбъдва най-красивите мечти!

12-ти  Юли Четвъртък / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

https://web.facebook.com/artofperformancebulgaria/videos/212665302687482/

14-ти  Юли Събота / La Comedia

Режисура СТЕФАН ПЛАЧКОВ

Актьори Трио ПЛАЧКОВИ

https://web.facebook.com/events/846042118924658/

 

ПРОГРАМА ЮНИ

6-ти  Юни Сряда 20.00 часа / 8.15 НА ОРЛОВ

По  УДИ АЛЪН

Режисьор  ГЕОРГИ ГРОЗЕВ

Участват  ПЕТЯ ЛЮБОМИРОВА, МАРТИН ВЪЛЧЕВ, КАЛОЯН ЯНЕВ

Продукция Творческа къща „Grozevarde“

 

21-ви  Юни Четвъртък 19.30 часа / НИЕ, ВИЕ И АЗ

Музикален моноспектакъл по стиховете на Миряна Башева  и музиката на Стефан Димитров, в главната роля  САШКА БРАТАНОВА

 

27-ми  Юни Сряда 19.30 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ  Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

 

28-ми  Юни Четвъртък 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ  Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА  Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ  Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ  Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

ПРОГРАМА МАЙ

Вечерните представления в Нов Театър НДК са от 19.30 часа, с изключение на спектаклите „Убиецът и блудницата“, „Копче за сън“, „Гара Калкута“ и част от спектаклите за деца, които ще са от 19.00 часа.

2-ри  Май Сряда 19.00 часа / КУРШУМЕНА БЕЗКРАЙНОСТ

По писма на Яворов, Лора и Мина.

Автор  БОЙКО ИЛИЕВ

Режисьор  НИЯ ПАВЛОВА

Музика  ДАМЯН МИХАЙЛОВ

В ролите  ВИКТОР ГЕОРГИЕВ, НЕДА ЛИЛОВА, СОФИЯ ИЛИЕВА

Декор и сценография  АЛЕКСАНДРА ЙОШЕВА

Продукция ПК „Александрова и Сие“

 

8-ми  Май Вторник 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

10-ти Май Четвъртък 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ

Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА

Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ

Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

 

11-ти  Май Петък 19.30 часа / АМАДЕУС

По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

 

12-ти Май Събота 19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

14-ти  Май Понеделник 19.30 часа / ПРЕМИЕР ЗА ЕДИН ДЕН

Автор  ВЕНЦИ КУЛЕВ

Участват – АЛБЕНА КОЛЕВА, РОБЪРТ ЯНАКИЕВ, ГЕОРГИ КЪРКЕЛАНОВ, ХРИСТИНА КАРАИВАНОВА

ДКТ „Константин Величков” – гр.Пазарджик

 

16-ти  Май Сряда 19.30 часа / ЖЕНСКА ЛОГИКА

Автор АНАТОЛИЙ КРИМ

Постановка – В. ПЕТКОВ, Сценография и костюми – П. МИТЕВ

Участват – Л. ДАСКАЛОВА, Г. КЕРМЕНСКИ, К. ТОПАЛОВА, ДИАНА ДОСЕВА, ТОДОР ТАНЧЕВ

ДКТ „Константин Величков” – гр.Пазарджик

 

 

19-ти  Май Събота  19.00 и 20.00 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ / СЪН В ЛЯТНА НОЩ

По  АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ и УИЛЯМ ШЕКСПИР

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“ 

21-ви  Май Понеделник 19.30 часа / НИЕ, ВИЕ И АЗ

Музикален моноспектакъл по стиховете на Миряна Башева

и музиката на Стефан Димитров.

в главната роля  САШКА БРАТАНОВА

 

 

29-ти  Май Вторник 19.00 и 20.00 часа / КОПЧЕ ЗА СЪН и БУРЯТА

Арт Асоциация „Водолей“ по ВАЛЕРИ  ПЕТРОВ и УИЛЯМ ШЕКСПИР

Режисьор  СИМОНА ПОПОВА

Пластика  ДАНИЯНА КОЕВА

Музикална среда  ДАНИЯНА КОЕВА, ВИКТОР ЛИПОВСКИ

Вокален педагог  ЙОСИФ ГЕРДЖИКОВ

 

30-ти  Май Сряда 19.00 часа

Арт Асоциация „Водолей“ по ХАНОХ ЛЕВИН

Режисьор  СИМОНА ПОПОВА

Пластика  ДАНИЯНА КОЕВА

Музикална среда  ДАНИЯНА КОЕВА, ВИКТОР ЛИПОВСКИ

Вокален педагог  ЙОСИФ ГЕРДЖИКОВ

 

 

 

ПРОГРАМА АПРИЛ

Вечерните представления в Нов Театър НДК  вече ще са от 19.00 часа, с изключение на спектакъла “ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ”, който ще е от 19.30 часа. Спектаклите за деца ще са от 10.30 и 12.00 часа.

5-ти  Април Четвъртък 19.00 часа / АМАДЕУС

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

13-ти Април Петък 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

14-ти Април Събота 12.00 часа / ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА

Интерактивно детско представление на българо-английски

с подкрепата на  езикови школи “Хелен Дорон“

16-ти Април Понеделник 10.30 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ

По  АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“

17-ти Април Вторник 19.00 часа / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

19-ти Април Четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

21-ви Април Събота  19.00 и 20.00 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ / СЪН В ЛЯТНА НОЩ

По  АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ и УИЛЯМ ШЕКСПИР

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“

30-ти Април Понеделник 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

ПРОГРАМА МАРТ

Очаквайте премиерното представление на спектакъла „ЖЕРТВАТА“ на 21-ви Март от 19.00 часа.

Вечерните представления в Нов Театър НДК са от 19.00 часа, с изключение на спектакъла “ГЛАС”, който ще е от 19.30 часа до края на театралния сезон – месец Юли, 2018 г.

6-ти  Март Вторник 18.30 часа / ЗАДОЧНА СРЕЩА-РАЗГОВОР С ГЕОРГИ МАРКОВ Представяне на сборника „ПИЕСИ“ от Георги Марков и Честване годишнина от рождението на автора с участието на Димитър Кенаров, Димитър Бочев, Тони Николов и актьора Стоян Алексиев. Организирано съвместно с издателство „СИЕЛА“

8-ми  Март Четвъртък  19.00 часа / ЖЕНСКА ЛОГИКА

Автор АНАТОЛИЙ КРИМ

Постановка – В. Петков, Сценография и костюми – П. Митев

Участват – Л. Даскалова, Г. Керменски, К.  Топалова, Диана Досева, Тодор Танчев

ДКТ „Константин Величков” – гр.Пазарджик

11-ти Март Неделя  14.00 часа / ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА

Интерактивно детско представление на българо-английски

с подкрепата на  езикови школи “Хелен Дорон“

Организирано от издателство „Colibri“

12-ти Март Понеделник 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ

Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА

Режисьор АНИ ВАСЕВА Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ

Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

13-ти Март Вторник 19.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

14-ти Март Сряда 19.00 часа / АСАНСЬОРЪТ

Автор  ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)

Постановка  МАЛИН МАРИНОВ Актьори  ЯНИСЛАВА ЛИНКОВА, БИСЕР МАРИНОВ

Продукция ПК “Maskarichi”

21-ви Март Сряда 19.00 часа ПРЕМИЕРА / ЖЕРТВАТА

Автор  МАРИО ФРАТИ

Режисьор  БОЙКО ИЛИЕВ

Актьори  ЕЛЕНА ПЕТРОВА, НИКИ СОТИРОВ, РУМЕН БЕЧЕВ

Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян

22-ри Март Четвъртък 19.30 часа / ГЛАС
Автор ЕЛЕНА АЛЕКСИЕВА
Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА
Режисьор ЛЪЧЕЗАРА ПАСКАЛЕВА
Сценография и костюми ХРИСТИНА ДЯКОВА
Хореограф АЛЕКСАНДРА МАНЧЕВА
Музикално оформление БОЯН ПАНОВ
Продукция Нов Български Университет

23-ти Март Петък 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ

Драматизация и режисура  БОЙКО ИЛИЕВ

Сценография  РЕНЕТА СТАМЕНОВА

Костюми  НИНА ПАШОВА

Музикално оформление  НИКИ ИЛИЕВ

Актьори  ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ

ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

25-ти Март Неделя  14.00 часа / ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА

Интерактивно детско представление на българо-английски

с подкрепата на  езикови школи “Хелен Дорон“

Организирано от издателство „Colibri“

27-ми Март Вторник 19.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ

Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ

Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ

Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

 

28-ми Март Сряда 19.00 часа / КОЛЕГА

Авторски спектакъл на  ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

Актьори  ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

31-ви Март Събота  19.00 и 20.00 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ / СЪН В ЛЯТНА НОЩ

По  УИЛЯМ ШЕКСПИР и АНТОАН ЕКЗЮПЕРИ

Постановка ХРИСТИНА АНГЕЛОВА / ХРИСТО ЧЕШМЕДЖИЕВ

Детска театрална школа „СЛЕД ТУНЕЛА“

 

ПРОГРАМА ФЕВРУАРИ

Вечерните представления в Нов Театър НДК  вече ще са от 19.00 часа, с изключение на спектаклите “Пилето, което казва КУ”, който ще е от 19.30 часа единствено на датите 9-ти и 23-ти Февруари и спектакъла “ГЛАС”, който ще е от 19.30 часа до края на театралния сезон – месец Юли, 2018 г.

6-ти Февруари Вторник 19.30 часа / ГЛАС
Автор ЕЛЕНА АЛЕКСИЕВА
Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА
Режисьор ЛЪЧЕЗАРА ПАСКАЛЕВА
Сценография и костюми ХРИСТИНА ДЯКОВА
Хореограф АЛЕКСАНДРА МАНЧЕВА
Музикално оформление БОЯН ПАНОВ
Продукция Нов Български Университет

7-ми Февруари Сряда 19.00 часа / HARLEM SHAKE
Авторски моноспектакъл на ОВАНЕС ТОРОСЯН

8-ми Февруари Четвъртък 19.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

9-ти Февруари Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

12-ти Февруари Понеделник 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА
По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ
Драматург (сценична версия на текста) АННА ТОПАЛДЖИКОВА
Режисьор АНИ ВАСЕВА
Сценограф ВИКТОР ГЕОРГИЕВ
Композитор СТЕФАН ХРИСТОВ
Актьорски състав САБИНА КОЕН, ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ и ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ
Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик

14-ти Февруари Сряда 19.00 часа / АСАНСЬОРЪТ
Автор ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)
Постановка МАЛИН МАРИНОВ
Актьори ЯНИСЛАВА ЛИНКОВА, БИСЕР МАРИНОВ
Продукция ПК “Maskarichi”

19-ти Февруари Понеделник 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ
Автор ДИМИТЪР ДИМОВ
Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Сценография РЕНЕТА СТАМЕНОВА
Костюми НИНА ПАШОВА
Музикално оформление НИКИ ИЛИЕВ
Актьори ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ
ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ
Продукция ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

20-ти Февруари Вторник 19.00 часа / КОЛЕГА
Авторски спектакъл на ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН
Актьори ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

21-ви Февруари Сряда 19.00 часа / АМАДЕУСПРЕМИЕРА
Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ
Актьори ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и ВЕСЕЛИН КАЛАНОВСКИ

23-ти Февруари Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ
Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ
Режисьор ИВАН ЮРУКОВ
Композитор МИХАИЛ ШИШКОВ – баща
Продукция ПК “Вагабонти”

26-ти Февруари Понеделник 19.00 часа / ОТКРИВАНЕТО
Моноспектакъл на НИКОЛАЙ СОТИРОВ
със специалното участие на ТЕОДОРА СТЕФАНОВА
и АНГЕЛ ЗАБЕРСКИ – син на пианото
Автор ПЕТЕР ТУРИНИ
Режисьор БОЙКО ИЛИЕВ
Костюми ЯНА ВЪЗВЪЗОВА

 

ФЕСТИВАЛ НА БЪЛГАРСКАТА ДРАМАТУРГИЯ

от 8-ми до 19-ти ЯНУАРИ 2018-та

8-ми Януари Понеделник 19.30 часа

28-ми Януари Неделя 19.00 часа

ЯВОРОВ, ЛОРА и МИНА В ЧАСА НА СИНЯТА МЪГЛА

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ  по писма на ПЕЙО ЯВОРОВ                                                                         Сценография НИНА ПАШОВА                                                          Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ИВАН РАДОЕВ, МАРИЕЛА ТОПАЛОВА

9-ти Януари Вторник 19.00 часа / КОЛЕГА

Авторски спектакъл на ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

Продукция Opremedia

10-ти Януари Сряда 19.00 часа

29-ти Януари Понеделник 19.30 часа

ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ                                                    Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ                                                  Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ                                                              Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

11-ти Януари Четвъртък 19.00 часа / ГЛАС

Автор ЕЛЕНА АЛЕКСИЕВА                                                        Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА                                                Режисьор  ЛЪЧЕЗАРА ПАСКАЛЕВА                                  Сценография и костюми ХРИСТИНА ДЯКОВА                              Хореограф  АЛЕКСАНДРА МАНЧЕВА                                            Музикално оформление  БОЯН ПАНОВ

Продукция Нов Български Университет

 

13-ти Януари Събота 19.00 часа / HARLEM SHAKE

Авторски моноспектакъл на ОВАНЕС ТОРОСЯН

15-ти Януари Понеделник 19.00 часа / ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО

Автор  КОНСТАНТИН ИЛИЕВ                                                          Режисьор  ВЕСЕЛА ВАСИЛЕВА                                              Сценография  ВЕСЕЛА ВАСИЛЕВА                                                                           и БОРИСЛАВ ТОНЕВ-Бъки                                          Актьори  СВЕЖЕН МЛАДЕНОВ, ЙОРДАН РЪСИН

Продукция Общински театър “Възраждане”

16-ти Януари Вторник 19.00 часа / АСАНСЬОРЪТ

Автор  ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)   Постановка  МАЛИН МАРИНОВ                                      Актьори  ЯНИСЛАВА ЛИНКОВА, БИСЕР МАРИНОВ

Продукция ПК “Maskarichi”

17-ти Януари Сряда 19.00 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  ДИМИТЪР ДИМОВ                                                    Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ                                      Сценография РЕНЕТА СТАМЕНОВА
Костюми НИНА ПАШОВА
Музикално оформление НИКИ ИЛИЕВ
Актьори ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА,                                                          ЛЮБОМИР КОВАЧЕВ, ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ

Продукция  ДТ “Антон Страшимиров” – гр.Разград

18-ти Януари Четвъртък 19.00 часа / ЛАЛУГЕР

Автор АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ                                            Моноспектакъл на НИКОЛАЙ УРУМОВ                          Режисьор ЮРИЙ ДАЧЕВ

Продукция ДТ “Йордан Йовков” – гр.Добрич

19-ти Януари Петък 19.00 часа / ЖУЖЕНЕ

Автор и актьор РОСИЦА ИВАНОВА                         Постановка ИВЕЛИНА КОЛЕВА                                 Композитор ИВАН АГОВСКИ                                             Костюми “Merina Style”

Продукция НТФ “Lumen”, Пълдин Арт клуб – гр.Пловдив

23-ти Януари Вторник 19.00 часа / CAPRICCIO LIVE

Авторска музика на КИРИЛ БАЧЕВ (акустична китара) https://soundcloud.com/kkssbb/yleqet61kdvu ДАНИЕЛА ВОЙНОВА (флейта), СТЕФАН ХРИСТОВ (тарамбука, дайре, маракаси) и маестро ДИМИТЪР ВОЙНОВ (устна хармоника), съчетана с поезията и живописта на ЛИЛИ СОТИРОВА и темпераментната пластика (танци) на ДАРИЯ ВОЙНОВА, АЛЕКСАНДРА ЙОШЕВА и ПЕТЯ РАШЕВА, както и с непосредствените фарсови интермедии на СТЕФАНИ УЗУНОВА и ВИКТОР ГЕОРГИЕВ.

Пластика и изобразителни решения Малин Маринов, Лили Сотирова, Айтен Ибрямова и Радимир Борисов              Мултимедийно представяне на авторски картини (живопис и графика) на участниците. Разнолика музика по теми от Средновековието до наши дни. https://soundcloud.com/kkssbb/e1kzjpry9dfm

Постановка МАЛИН МАРИНОВ

CAPRICCIO  LIVE се провежда с подкрепата на Нов Театър НДК.

28-ми Януари Неделя 19.00 часа / ЯВОРОВ, ЛОРА и МИНА В ЧАСА НА СИНЯТА МЪГЛА

Драматизация и режисура БОЙКО ИЛИЕВ                                    по писма на ПЕЙО ЯВОРОВ                                             Сценограф НИНА ПАШОВА                                                              Актьори ЕЛЕНА ПЕТРОВА, ИВАН РАДОЕВ, МАРИЕЛА ТОПАЛОВА

29-ти Януари Понеделник 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Автор  АЛЕКСАНДЪР УРУМОВ                                              Моноспектакъл на  ИВАН ЮРУКОВ                                                Режисьор  ИВАН ЮРУКОВ                                                        Композитор  МИХАИЛ ШИШКОВ – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

30-ти Януари Вторник 19.00 часа / КОЛЕГА

Авторски спектакъл на ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ОВАНЕС ТОРОСЯН

Продукция Opremedia

 

ПРОГРАМАТА ЗА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ 2017-ТА

ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ

https://bnt1.bnt.bg/bg/a/ivan-yurukov-s-pokana-za-monospektakl

1-ви / 19.30 – 20.30 часа

7-ми  / 19.30 – 20.30 часа

29-ти  / 19.30 – 20.30 часа

АСАНСЬОРЪТ

По едноименната пиеса на ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)

http://www.bbrtv.co.uk/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D1%82-3-12-2017/

5-ти / 19.30 – 21.00 часа

ОТКРИВАНЕТО

Спектакъл с НИКИ СОТИРОВ

13-ти / 19.30 – 21.00 часа

УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

с участието на ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

14-ти / 19.30 – 21.15 часа

ПОДАРИ УСМИВКА

ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ

16-ти / 18.00 – 19.00 часа

В ОЧАКВАНЕ НА КОЛЕДА

Празничен концерт-спектакъл на Артистични школи „След Тунела“ с ръководители Христина Ангелова и Христо Чешмеджиев

18-ти / 19.00 – 20.30 часа

„ГАЛАКСИ ТЕАТЪР” представя ЦЕРЕМОНИЯ ЗА ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ

на Съвета на Европейската научна и културна общност за НАУКА И КУЛТУРА със СПЕКТАКЪЛ на АНСАМБЪЛ “СРЕДЕЦ” и музика от ДЪРЖАВЕН МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР

19-ти / 19.00 – 20.30 часа

https://grabo.bg/sofia/spektakal-0mf6v

ГЛАС

Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА

https://www.bnt.bg/bg/a/yana-marinova-v-izvn-igrata

20-ти / 19.30 – 21.15 часа

БЯЛ ЗАЕК, ЧЕРВЕН ЗАЕК

С участието на ФИЛИП АВРАМОВ

21-ви / 19.30 – 20.30 часа

КОЛЕДНИ ПРИКЛЮЧЕНИЯ В ГОРАТА

АРТ Сдружение „Делфин”

23-ти / 11.00 – 11.40 часа

23-ти / 12.00 – 12.40 часа

КОЛЕДНИ ДОБРИНИ

Спектакъл на Детска театрална школа „ЛОРИ”

23-ти / 17.00 – 18.00 часа

CAPRICCIO LIVE

Коледен концерт на КИРИЛ БАЧЕВ (акустична китара) и поезия / живопис от ЛИЛИ СОТИРОВА

23-ти / 19.30 – 20.30 часа

 

ПРОГРАМАТА ЗА МЕСЕЦ НОЕМВРИ 2017-ТА

КОЛЕГА

Ноември 8 и 29 / 19:30 – 20:45 UTC+3

Авторски спектакъл на Ованес Торосян и Петко Венелинов

УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

Ноември 10 / 19:30 – 21:30 UTC+3

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.Достоевски

Драматург (сценична версия на текста) Анна Топалджикова

Режисьор Ани Васева

Сценограф Виктор Георгиев

Композитор Стефан Христов

Актьорски състав Сабина Коен, Валери Георгиев и Леонид Йовчев

ГЛАС

Ноември 30 / 19:30 – 21:00 UTC+

Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА

Автор Елена Алексиева

Режисьор Лъчезара Паскалева

Сценография и костюми Христина Дякова

Хореограф Александра Манчева

Музикално оформление Боян Панов