ПРОГРАМА

ПРОГРАМАТА ЗА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ 2017-ТА

ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Моноспектакъл на ИВАН ЮРУКОВ

https://bnt1.bnt.bg/bg/a/ivan-yurukov-s-pokana-za-monospektakl

1-ви / 19.30 – 20.30 часа

7-ми  / 19.30 – 20.30 часа

АСАНСЬОРЪТ

По едноименната пиеса на ГЕОРГИ МАРКОВ (писателят-дисидент)

http://www.bbrtv.co.uk/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D1%82-3-12-2017/

5-ти / 19.30 – 21.00 часа

ОТКРИВАНЕТО

Спектакъл с НИКИ СОТИРОВ

13-ти / 19.30 – 21.00 часа

УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

с участието на ЛЕОНИД ЙОВЧЕВ

14-ти / 19.30 – 21.15 часа

ПОДАРИ УСМИВКА

ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ

16-ти / 18.00 – 19.00 часа

В ОЧАКВАНЕ НА КОЛЕДА

Празничен концерт-спектакъл на Артистични школи „След Тунела“ с ръководители Христина Ангелова и Христо Чешмеджиев

18-ти / 19.00 – 20.30 часа

„ГАЛАКСИ ТЕАТЪР” представя ЦЕРЕМОНИЯ ЗА ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ

на Съвета на Европейската научна и културна общност за НАУКА И КУЛТУРА със СПЕКТАКЪЛ на АНСАМБЪЛ “СРЕДЕЦ” и музика от ДЪРЖАВЕН МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР

19-ти / 19.00 – 20.30 часа

https://grabo.bg/sofia/spektakal-0mf6v

ГЛАС

Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА

https://www.bnt.bg/bg/a/yana-marinova-v-izvn-igrata

20-ти / 19.30 – 21.15 часа

 

БЯЛ ЗАЕК, ЧЕРВЕН ЗАЕК

С участието на ФИЛИП АВРАМОВ

21-ви / 19.30 – 20.30 часа

КОЛЕДНИ ДОБРИНИ

Спектакъл на Детска театрална школа „ЛОРИ”

23-ти / 17.00 – 18.00 часа

 

ПРОГРАМАТА ЗА МЕСЕЦ НОЕМВРИ 2017-ТА

КОЛЕГА

Ноември 8 и 29 / 19:30 – 20:45 UTC+3

Авторски спектакъл на Ованес Торосян и Петко Венелинов

УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА

Ноември 10 / 19:30 – 21:30 UTC+3

По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.Достоевски

Драматург (сценична версия на текста) Анна Топалджикова

Режисьор Ани Васева

Сценограф Виктор Георгиев

Композитор Стефан Христов

Актьорски състав Сабина Коен, Валери Георгиев и Леонид Йовчев

ГЛАС

Ноември 30 / 19:30 – 21:00 UTC+

Моноспектакъл на ЯНА МАРИНОВА

Автор Елена Алексиева

Режисьор Лъчезара Паскалева

Сценография и костюми Христина Дякова

Хореограф Александра Манчева

Музикално оформление Боян Панов